Piekielnica

Tłumaczenie: Iwona Chamska
Wydawnictwo: BIS
Hellion
dona

Dumna i piękna Izabela, dziedziczka Langston, spotyka na swej drodze Hugha - znamienitego rycerza, który z woli króla ma zostać jej mężem. Ślub ma ustrzec Izabelę przed licznymi niebezpieczeństwami czyhającymi na samotną niewiastę. Tymczasem wkrótce wszystko wymyka się z pod kontroli... Realia XII - wiecznej Anglii, namiętność, czarna magia, zniewolenie i siła miłości, która nie pozwala stracić nadziei - oto składniki kolejnego brawurowo napisanego romansu historycznego Bertrice Small.

Romans historyczny osadzony w XIII -wiecznej Anglii.Miłość ,walka dobra ze złem ,dobro państwa ,małżeństwo angażowane ,odważny i waleczny rycerz i piękna niewiasta.I to tyle.Mam wrażenie, że wszystkie książki tej autorki są takie same ,zmieniają się tylko imiona bohaterów i oś czasowa.

estrella_negro | 2016-10-31
Gabrysia G | 2016-08-21