Namiętności Skye O'Malley

Wydawnictwo: BIS
Skye O'Malley
83-88461-59-1
dona

Kolejny brawurowo napisany romans historyczny. To pełna napięcia, namiętności i zwrotów akcji opowieść o inteligencji, pięknej i silnej kobiecie, która za sprawą równie okrutnego, co łaskawego losu wyrusza w wieloletnią podróż w nieznane, trafiając m.in. do algierskiego pałacu, do lochów Tower i do deszczowej Irlandii, i która rzuca wyzwanie samej królowej Anglii - Elżbiecie. A jej najwierniejszą przewodniczką jest miłość.

sola255 | 2015-05-04

Beatrice Small albo się lubi albo nie!
Jest naprawdę specyficzna. Niestety zmarła w lutym tego roku.
"Namiętności Skye O'Malley" i "Dziedzictwo Skye"cykle książek o silnej, odważnej kobiecie ,jej dzieciach i wnukach.
Oczywiście opowieści są przewidywalne , ale nie zmienia to faktu że fajnie się czyta.
Wielu mężów ,przygody z dużą dozą erotyzmu, haremy, waśń z królową Elżbietą I i ten jedyny Adam de Marisco - miłość jej życia.
Trochę to nieprawdopodobne (solennie ostrzegam),ale czyż Harry Potter nie jest nieprawdopodobny?

grażyna | 2012-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 2010 rok

"To pełna napięcia, namiętności i zwrotów akcji opowieść o inteligentnej, pięknej i silnej kobiecie – Skye O’Malley, która za sprawą równie okrutnego, co łaskawego losu wyrusza w wieloletnią podróż w nieznane, trafiając m.in. do algierskiego pałacu, do lochów Tower i do deszczowej Irlandii, i rzuca wyzwanie samej królowej Anglii – Elżbiecie. A jej najwierniejszą przewodniczką jest miłość." - opis z okładki

Madeleine2308 | 2010-09-25
Przeczytana: 22 września 2010

Odrobinę niewiarygodne perypetie głównej bohaterki, jednak zdecydowanie nie można zarzucić opowieści, że choć na chwilę zwolniła tempo czy stała się nudna :)

djlamcha | 2012-01-27
Przeczytana: 03 stycznia 2009

Bardzo barwna opowieść. Dla miłośniczek romansu historycznego wielka uczta. Przygoda i erotyka na najwyższym poziomie.

frescante | 2016-03-05
Na półkach: Romanse, Przeczytane