Płomienny rejs

Wydawnictwo: Amber
Burn
978-83-241-3529-5
dona

Niebezpieczna gra pozorów i pożar zmysłów w wypełnionym akcją bestsellerze. Pieniądze zmieniają wszystko. Jenner przekonuje się o tym, kiedy wygrywa na loterii dwieście dziewięćdziesiąt pięć milionów dolarów! Rzeczywiście, wszystko się zmienia. Przyjaciele okazują się fałszywi, rodzina zachłanna, chłopak wyrachowany. Jenner wyjeżdża z Chicago. Na Florydzie zaczyna nowe życie wśród bogatych i uprzywilejowanych. Wreszcie cieszy się swoim szczęściem. Do dnia, gdy bajkowy rejs luksusowym liniowcem zmienia się w koszmar...

izabela81 | 2014-09-21
Na półkach: 2014 rok, Przeczytane
Przeczytana: 21 września 2014

Czy zastanawialiście się, co byście zrobili, gdybyście wygrali fortunę? Czy pieniądze dają szczęście? I czy potrafią nas i wszystko zmienić? Jest to bardzo dobry thriller ze sporą dawką romansu. Autorce świetnie udało się połączyć opowieść o gorącej miłości i niebezpieczeństwie, do tego z opisem wewnętrznych przeżyć.

dilbi | 2015-05-25
Przeczytana: 25 maja 2015

To kolejna książka tej autorki. Mam ich jeszcze kilkanaście w kolejce, ale zostawiam je na wakacje. Bo to lektury bardzo wakacyjne :D
"Płomienny romans" czyta się szybko, sporo się dzieje (jest i niezły romans, i bomby, i bajeczna sceneria), jest wesoło i miło. Jak ktoś szuka nieobciążającej głowy książki - to naprawdę serdecznie polecam.

Karol-inka | 2015-12-22
Na półkach: E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 08 września 2015

Mimo wielu zarzutów mi książka bardzo się spodobała. Może faktycznie troszkę z rodu Harlequina ale nie uważam to jako jej minus. Ja znalazłam w niej to czego szukałam: miłość, niebezpieczeństwo i ciekawe zakończenie. Idealna na wakacje:) Polecam!

Ata77 | 2013-05-25
Przeczytana: 25 maja 2013

Sięgnęłam po tę powieść, bo mi wyrzuciło tą autorkę w rekomendacjach na tym portalu. Krótko podsumowując: rozlazły harlequin o słabej akcji z wątkiem sensacyjnym w tle. Książka dość długa i szalenie NUDNA. Z pazerności sięgnęłam jeszcze po dwie pozycje tej autorki, ale chyba nie poświęcę im ani chwili. A na rekomendacje tutaj patrzeć będę zdecydowanie z przymrużeniem oka.

eve | 2014-06-22

Książka taka trochę do przemyślenia - co może się zmienić w twoim życiu gdy wygrasz niespodziewanie fortunę. Książka pokazuje historię skromnej dziewczyny, która taką fortunę wygrała. Czy była szczęśliwa a życie od tego momentu była bajką? Ciekawa mimo że momentami - ale niedługimi naiwna. Mimo wszystko polecam bo czyta się dobrze.

Monika | 2012-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2012

Książka nie wyróżniająca się niczym szczególnym, pierwsze 100 stron jest zwyczajnie nudne, trudno było mi przez nie przebrnąć, potem "akcja" trochę się rozkręciła. Jedyne co ratuje tę książkę, to dość fajnie nakreślone niektóre postacie, budzące sympatię.

daria | 2011-10-12

Wszystkie książki tej autorki są super.

Patrycja | 2014-03-09
Przeczytana: 09 marca 2014