Wilcza harmonia

Cykl: Lost Colony (tom 2) | Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Baobab
Sweet Starfire
dona

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz). Cidra, eteryczna piękność, została wychowana przez uduchowionych Harmoników, lecz należy do innej rasy. Teague, zahartowany w bojach awanturnik, przyzwyczaił się brać i dostawać to, czego chce. Oboje wyruszają razem w niebezpieczną podróż, na której szlaku jest rodzinne miasto Cidry z lśniącymi wieżowcami, górnicze miasteczka i dzika...

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz).
Cidra, eteryczna piękność, została wychowana przez uduchowionych Harmoników, lecz należy do innej rasy. Teague, zahartowany w bojach awanturnik, przyzwyczaił się brać i dostawać to, czego chce. Oboje wyruszają razem w niebezpieczną podróż, na której szlaku jest rodzinne miasto Cidry z lśniącymi wieżowcami, górnicze miasteczka i dzika dżungla. Toczą walkę z wrogo nastawionymi do nich ludźmi, istotami z innego systemu i... między sobą - Severance bowiem rozbudza nieokiełznaną namiętność Cidry.

Magdalena | 2013-07-08
Przeczytana: 06 lipca 2013

Podobała mi się, dobrze się czytało. Co prawda pobyt na bagnach był lekko przydługawy, ale generalnie bardzo ciekawie autorka wybrnęła.

Karina Świątek | 2016-09-28
Przeczytana: 2014 rok

Następny cykl, który strasznie mi się podoba. Fajny pomysł na nowy świat, a jednak połączony z tym, co już zostało napisane.

mietowaherbata | 2017-05-14
Na półkach: Przeczytane, Fantasy, Romans