Przewodnik po statystyce dla socjologów

Wydawnictwo: SPSS Polska
83-912871-1-4
Omnikoron

Książka "Przewodnik po statystyce dla socjologów" obejmuje zagadnienia z zakresu statystyki i analizy danych w naukach społecznych. Zawarte w niej procedury znajdą zastosowanie wówczas, gdy będziemy dysponować zgrowadzonym materiałem badawczym. Gromadzenie i interpretacja takiego materiału jest logicznym procesem o ustalonych standardowych procedurach, zwanych metodą naukową, charakterystycznym dla wszystkichdziedzin sztuki.

Peloponez | 2012-05-29
Na półkach: Studia, Przeczytane