Wiosną owego roku

Tłumaczenie: Ryszarda Grzybowska
Seria: Nike
Wydawnictwo: Czytelnik
In the springtime of the year
powieść angielska
Ag2S

W powieści "Wiosną owego roku", w dużej mierze autobiograficznej, autorka pokazuje tragedię młodej kobiety i jej stopniowy powrót do czynnego życia. Ruth Bryce po śmierci męża zasklepia się we własnym cierpieniu, odtrąca ludzką życzliwość i pomocną dłoń. Jednakże nieoczekiwane wydarzenia zmuszają ją do przyjścia z pomocą innym i do stawienia czoła przeciwnościom, które, choć są ciągłym wyzwaniem dla człowieka, nie są go jednak w stanie złamać.

Linda | 2014-04-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: kwiecień 2014

Następna z książek z cyklu nikt jej nie czyta dlaczego? Po prostu jest nudna cienka mała nowelka i nonstop rozpaczanie nad zmarłym mężem trochę nudnawe nawet bardzo inaczej ciężko to przetrawić. Ta nota jest za wysoka ale doszłam do wniosku że czytałam już gorsze książki które wogóle nie oceniałam bo nie było co oceniać.Świata nie zawojowała bo jest za cienka i strasznie monodramatyczna.SZKODA:(

czytankianki | 2012-05-05
Na półkach: Przeczytane, 2012