Oczy czarownika

Wydawnictwo: Amber
Family Man
978-83-241-2922-5
dona

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz). Katy ma już serdecznie dość pracy w Spółce Gilchrist. Jako asystentka pani prezes przez lata rozwiązywała wszelkie problemy wpływowej rodziny. Teraz wreszcie ma szansę na zawsze się od niej uwolnić. Ostatnie zadanie Katy to nakłonić wnuka Justine Gilchrist, by pokierował rodzinną firmą i uratował ją przed bankructwem. Jest tylko jeden...

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz).
Katy ma już serdecznie dość pracy w Spółce Gilchrist. Jako asystentka pani prezes przez lata rozwiązywała wszelkie problemy wpływowej rodziny. Teraz wreszcie ma szansę na zawsze się od niej uwolnić. Ostatnie zadanie Katy to nakłonić wnuka Justine Gilchrist, by pokierował rodzinną firmą i uratował ją przed bankructwem. Jest tylko jeden problem: Luke poprzysiągł sobie, że wróci do spółki tylko po to, żeby ją zniszczyć.

wiejskifilozof | 2012-05-05

Ach Ameryka ,świat idealny , do każdego na ty .Blichtr , bogactwom radość .Szkoda ,że tylko w książce .

Magdalena | 2013-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2013

Bardzo dobra książka, jest w niej wszystko to co lubię u tej autorki. Skomplikowani bohaterowie, wielkie namiętności i ciekawa akcja. Super się czyta.

Deezia | 2011-09-09
Przeczytana: 16 września 2011

Mi się podobała. Lubie takie lekkie książki :)

Bettina | 2013-06-23

Poleca, fajnie się czyta :)

KRYSTYNA | 2013-02-18
Przeczytana: 15 lutego 2013