Sól do oka

83-908432-4-2
Cejrowski
Inne
Łukasz Kuć

Zawartość niniejszej książki to krótkie komentarze z dystansu; dowcipne, zadziorne, spostrzegawcze i niezależne. Świeże, zabawne, ale też dające do myślenia spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Co teraz robi Wojciech Cejrowski? Buszuje w dżungli nad Amazonką. "WC Kwadrans" był w jego życiu dwuletnim epizodem - wyprawy w tropiki to zajęcie stałe. Indian fotografuje od lat dwudziestu! -...

Co teraz robi Wojciech Cejrowski?
Buszuje w dżungli nad Amazonką.
- Taka moja praca - mówi WC. - Ale nie prowadzę życia kapusty. Nad Amazonką też są kawiarenki internetowe, trzymam stały kontakt ze światem, wiem co się dzieje w Polsce, w Europie, w Ameryce... I czasem to komentuję.
Te właśnie krótkie komentarze to zawartość niniejszej książki.
Czytelnik będzie się śmiać, dziwić, czasem irytować.

MaryLu | 2016-07-23
merinus | 2016-02-16