Mój osobisty demon

Wydawnictwo: Amber
A Personal Demon
83-7001-857-2
Omnikoron

Profesor Willis Baxter wypija trochę za wiele na przyjęciu, którego jest gospodarzem, i chcąc ożywić nastrój dokonuje próby wywołania demona. Ma to być oczywiście tylko zabawa, jednakże ku zdumieniu profesora i zebranych gości demon, a właściwie demonica, pojawia się rzeczywiście, w postaci niezwykle atrakcyjnej szesnastoletniej dziewczyny, co więcej, odmienia w radykalny sposób życie nieśmiałego, trochę ofermowatego profesora, który - dzięki pięknej Anathae - poznaje smak miłości, niebezpieczeństwa i walki.

Karodziejka | 2010-10-10

Książka słaba - ot, podstarzałemu profesorowi spada z nieba demon o wyglądzie szesnastolatki. Wynika z tego powodu nieco kłopotów, nieco przygód, trochę humorystycznych sytuacji czy opisów i tyle.

Spoilerując - największym poświęceniem było przyjęcie przez demona wyglądu osiemnastoletniej dziewczyny, żeby nie gorszyć znajomych profesora.

Nie warto tracić czasu na tę książkę - obojętnie czy czytaną jako zwykła powieść, czy jako parodia - nie wnosi nic nowego i odświeżającego.

sog | 2013-12-20

Da się przeczytać, gdy nie ma nic bardziej ambitnego pod ręka. Nawet można się pośmiać, jeżeli ma się głupawkę. A i raczej dla czytelników płci męskiej, no bo kto jak nie oni uwielbiają seksowne bohaterki z piekła rodem :)

Katarzyna Małek | 2014-07-08
Karson | 2014-06-27