Tapatiki na Ziemi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tapatiki, Hipopotam". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nowy Świat
dla dzieci, Tapatiki
bythewoods

Pełne wydanie fantastycznej sagi o mieszkańcach planety Tapatia, którzy pewnego razu postanowili wybrać się na Ziemię, aby sprawdzić czy jest ona kolebką ich rodu. Kultowy już dzisiaj cykl książek Marty Tomaszewskiej o Tapatikach w niczym się nie zestarzał ? nadal bawią nas i wzruszają: buntowniczy Tapatik, wrażliwa Tapati, psotny Bimbel, zarozumiały Dziadek Tik i opiekuńcza Babcia. W drugiej części cyklu Tapatiki spotykają ziemskie skrzaty.

Nozomi | 2014-09-12
Przeczytana: kwiecień 2014

Moja ulubiona książka z tej serii. Tomaszewska pokazuje tu prawdziwe mistrzostwo w opisywaniu postaci i relacji między nimi. Niestety następne tomy nie mają już tego czegoś.

Prek | 2016-11-13
Grzegorz | 2016-10-04