Okładka książki Antek Cwaniak. Książka o zuchach

Inne
typ
papier
Ania
6,76 (50 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Książka opisuje przygody młodego zuchmistrza (wodza zuchów) Antka, który otrzymał odpowiedzialną misję założenia nowej gromady i uczy się pracować z zuchami. Ta gromada istniała kiedyś naprawdę, a jej przygody barwnie opisał sam Aleksander Kamiński.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Szii | 2011-03-22
Przeczytana: 18 marca 2011

Przydatna książka dla tych, którzy pracują z dziećmi w drużynie harcerskiej.

kioyko | 2013-12-22

to ksiazka do ktorej chce sie wracac i wraca sie nawet po pare razy :)

Autumn_Witch | 2014-09-18

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica