Lubimyczytać.pl to:

papier
dona
6.13 (8 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Elizabeth Carleton z pozoru ma wszystko ? talent, urodę, ogromne pieniądze, miłość. Lecz kiedy jej bogaty mąż pada ofiarą morderstwa, cały jej świat rozsypuje się w gruzy. Zostaje oskarżona o tę zbrodnię i postawiona przed sądem. Zaskakujące dla opinii publicznej uniewinnienie wcale nie oznacza końca jej koszmaru. By przetrwać, musi z delikatnej pianistki przeistoczyć się w twardą kobietę biznesu, która nie ufa nikomu - ani mężczyznom zapewniającym ją o swojej miłości, ani rodzinie zmarłego męża, która nie wierzy w jej niewinność, ani ludziom ze świata wielkich finansów, którzy wątpią w jej kompetencję. Samotność, władza, ambicja, zagrożenie życia, zdrada ? stają się dla Elizabeth chlebem powszednim.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
anitula | 2014-01-26

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku