Okładka książki Pozory

papier
dona
6,11 (9 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Elizabeth Carleton z pozoru ma wszystko ? talent, urodę, ogromne pieniądze, miłość. Lecz kiedy jej bogaty mąż pada ofiarą morderstwa, cały jej świat rozsypuje się w gruzy. Zostaje oskarżona o tę zbrodnię i postawiona przed sądem. Zaskakujące dla opinii publicznej uniewinnienie wcale nie oznacza końca jej koszmaru. By przetrwać, musi z delikatnej pianistki przeistoczyć się w twardą kobietę biznesu, która nie ufa nikomu - ani mężczyznom zapewniającym ją o swojej miłości, ani rodzinie zmarłego męża, która nie wierzy w jej niewinność, ani ludziom ze świata wielkich finansów, którzy wątpią w jej kompetencję. Samotność, władza, ambicja, zagrożenie życia, zdrada ? stają się dla Elizabeth chlebem powszednim.

Gdzie kupić?
Sklep