Lubimyczytać.pl to:

BIS
typ
papier
dona
6.66 (32 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Młody hrabia Colin Kinross przybywa z rodzinnej Szkocji do Londynu w poszukiwaniu bogatej kandydatki na żonę. Ślub z dziedziczką jest bowiem jedyną szansą na spłacenie długów jego krewnych i uratowanie rodowych włości przed ostateczną ruiną. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a przeszłość hrabiego zaczyna wpływać na los jego wybranki, która stopniowo odkrywa ponure tajemnice Kinrossów. To na...

To napisany z werwą i poczuciem humoru romans historyczny jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
ejotek | 2011-10-03

Miłość, śmiech, trochę historii... tak pisze ta autorka - kolejna jej świetna książka

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

I like this book so much :)

Anna | 2012-05-23

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku