Okładka książki Posażna panna młoda

BIS
typ
papier
dona
6.61 (36 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Młody hrabia Colin Kinross przybywa z rodzinnej Szkocji do Londynu w poszukiwaniu bogatej kandydatki na żonę. Ślub z dziedziczką jest bowiem jedyną szansą na spłacenie długów jego krewnych i uratowanie rodowych włości przed ostateczną ruiną. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a przeszłość hrabiego zaczyna wpływać na los jego wybranki, która stopniowo odkrywa ponure tajemnice Kinrossów. To na...

To napisany z werwą i poczuciem humoru romans historyczny jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek.

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-09
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 05 sierpnia 2014

Tej części nie mogłam się doczekać, części o szalonej Sinjun, i nie rozczarowałam się, No nie powiem, poznając ją w poprzednich częściach spodziewałam się że ta książka będzie nawet mogła wybuchnąć mi w rękach, że bohaterka będzie tak przewrotna iż zapomnę własnego nazwiska; może aż tak nie było, Colin uspokoił nieco ową pannicę, jednak nie tak do końca,,, Polecam serdecznie i zmykam do czytania. :)

ejotek | 2011-10-03

Miłość, śmiech, trochę historii... tak pisze ta autorka - kolejna jej świetna książka

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

I like this book so much :)

Anna | 2012-05-23

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku