Posażna panna młoda

tłumaczenie
Ewa Westwalewicz - Mogilska
Heiress bride
dona

Młody hrabia Colin Kinross przybywa z rodzinnej Szkocji do Londynu w poszukiwaniu bogatej kandydatki na żonę. Ślub z dziedziczką jest bowiem jedyną szansą na spłacenie długów jego krewnych i uratowanie rodowych włości przed ostateczną ruiną. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a przeszłość hrabiego zaczyna wpływać na los jego wybranki, która stopniowo odkrywa ponure tajemnice Kinrossów....

To napisany z werwą i poczuciem humoru romans historyczny jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
zabielka | 2014-08-09
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 05 sierpnia 2014

Tej części nie mogłam się doczekać, części o szalonej Sinjun, i nie rozczarowałam się, No nie powiem, poznając ją w poprzednich częściach spodziewałam się że ta książka będzie nawet mogła wybuchnąć mi w rękach, że bohaterka będzie tak przewrotna iż zapomnę własnego nazwiska; może aż tak nie było, Colin uspokoił nieco ową pannicę, jednak nie tak do końca,,, Polecam serdecznie i zmykam do czytania. :)

ejotek | 2011-10-03

Miłość, śmiech, trochę historii... tak pisze ta autorka - kolejna jej świetna książka

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

I like this book so much :)

Anna W | 2012-05-23
Przeczytana: 20 kwietnia 2012