Dzika gwiazda

Tłumaczenie: Katarzyna Jędrach
Wydawnictwo: BIS
WILD STAR
dona

Brent Hammond przypadkowo spotyka w San Diego dziewczynę o niezwykłym imieniu Byrony. Choć rozmawiają tylko przez chwilę, młoda piękność głęboko zapada w pamięć. Byrony również nie przestaje myśleć o przystojnym ciemnowłosym mężczyźnie, jednak wkrótce wydana zostaje za mąż za starszego kuzyna. Dziwne to małżeństwo, lecz Byrony przystaje na nie, by wyzwolić się spod przemocy ojca. Zamieszkuje z nową rodziną w San Francisco, a tam mieszka również Brent. Czy los zetknie ich ze sobą ponownie? I co z tego wyniknie?

Lucyna1962 | 2016-11-29
Lilianna | 2016-05-27