Monastyr: Dar drugiej siostry

Seria: Monastyr: Fabularna Gra Dark Fantasy
Wydawnictwo: Portal

'Dar drugiej siostry' to przygoda, której akcja rozgrywa się pośród skażonych pogaństwem lasów Matry, na szlacheckim dworze, gdzie goszczą zaproszeni Bohaterowie Graczy. Przybywający na weselną zabawę Bohaterowie odkrywają na pobliskim, rodowym cmentarzyku ...grób panny młodej. To początek mrocznej historii, w której stopniowo przyjdzie im poznać tajemnicę rodu Mornello i w której nic nie jest proste - czarne lub białe. Osobiste dramaty zwykłych ludzi przeplatają się z historią kraju Królowej Matki i nawrócenia Matry na karianizm, a do tego wszystkiego dochodzi czająca
się magia i Ciemność.

Gracze będą musieli dokonać wielu wyborów - stając naprzeciw upadłych, choć dawniej szlachetnych ludzi, a także zła, które być może wypływa z godnych pobudek.

Marcin J | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, RPG