Zabójca Skavenów

Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Skavenslayer
warhammer, king, gotrek, felix
Łukasz Kuć

Gotrek i Felix powracają w drugiej powieści z tej epickiej sagi, osadzonej w wielkim mieście Nuln. Usiłując podkopać samą materię imperium za pomocą swojej tajemniczej magii spaczenia, skaveni - zmutowani szczuro-ludzie Chaosu - gromadzą się w cuchnących kanałach ściekowych pod miastem. Prowadzeni przez Szarego Proroka Thanguola, słudzy Rogatego Szczura z determinacją pragną obalić ten bastion ludzkości. Jakie zagrożenie może przedstawiać przeciw takim siłom zaledwie dwóch doświadczonych przez los awanturników?