Okładka książki Zazdrość

83-7311-746-6
typ
papier
dona
7.55 (113 ocen i 13 opinii)

Opis książki

Maris Matherly-Reed, współwłaścicielka nowojorskiego wydawnictwa potrafi rozpoznać przyszły bestseller, nawet jeśli manuskrypt jest niekompletny, a autor ukrywa się pod inicjałami. Spotkanie z tajemniczym autorem stanie się punktem zwrotnym w jej życiu. Namawiając go do napisania dalszych rozdziałów ulega fascynacji historią dwóch przyjaciół, którzy, spragnieni mocnych wrażeń, wyruszają jachtem w nocny rejs. Z tej szalonej wyprawy powróci tylko jedna osoba...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Marlena | 2013-10-04
Przeczytana: 04 września 2013

Lubię książki Sandry Brawn, dlatego i po tą sięgnęłam ochoczo i nie rozczarowałam się! Bardzo wciągające jest czytanie "książki w książce". Dobra lektura zwłaszcza dla osób, które lubią połączenie sensacji z romansem.

Porywająca!
W moim osobistym rankingu najlepszy babski kryminał.
Urzekł mnie przede wszystkim wątek obyczajowy - wzajemna fascynacja Maris i Parkera jest opisana po mistrzowsku. Wątek kryminalny rzeczywiście dosyć przewidywalny, ale jest mnóstwo drobnostek, które nadają książce wyjątkowy klimat i sprawiają, że jest wyjątkowa, np. książka "Zwyciężony" i świetny motyw książki w książce.
Bardzo polecam!

Shantell | 2013-03-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Pierwsza książka Sandry Brown , która trafiła w moje ręce i sprawiła , że z miejsca zakochałam się w tej autorce. Niezwykła, zawiła intryga przepleciona romansem, trzymająca w napięciu od pierwszej strony i wywołująca silne emocje. Polecam !

Małgorzata | 2014-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2014

Przeczytałam wszystkie opinie na temat tej książki, wszystkie było pozytywne niestety ja muszę dać opinię negatywną chyba, że nie zrozumiałam książki. Tym razem Sandra Brown mnie rozczarowała. Przeczytałam tylko 300 stron i miałam już dość, gnębiłam ją parę dni. Jak dla mnie przez te pierwsze 300 stron nic się nie dzieje. Z jednej strony ktoś pisze książkę, zafascynowana Maris jedzie do tajemniczego autora w celu dogadania się co do wydania książki w tym czasie jej mąż ją zdradza. I to by było na tyle. Niestety ale nie mogę jej polecić, ale tylko ze względu na to, że nie zmusiłam się do przeczytania całości.

Iwon222 | 2014-06-26

Lubię takie mieszanki romansu i kryminały. A w tej książce jest tego sporo, intrygi, kłamstwa co bardzo lubię :)
Sandra Brown moim zdaniem jest mistrzynią jeżeli chodzi o takie mieszanki, wie co napisać aby dodać pikanterii lub sensacji. Lektura jest przewidywalna, ale co z tego? Było tam tyle wydarzeń poprzedzających rozdziałami książki, która naprawdę gdyby ujrzała światło dzienne była by bestselerem :)
Polecam wszystkim kto lubi takie historie ;)

marcelka55 | 2012-10-19
Przeczytana: 2010 rok

Na mnie ta książka podziałała tak, że jak skończyłam ją czytać - miałam ochotę sama coś napisać :) Nie jest to jakaś wybitna książka, akcja średnia, ale przyjemnie się czyta. Niemal wszystkiego można się domyśleć :) Niemniej - podobała mi się i już i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić :)

NIENACZYTaNA | 2014-03-08

przyznam że akcja mnie zaskoczyła. pozytywnie - to w końcu thriller ;) Razily mnie opisy i szczegóły, ale końcówka dosłownie zmiata wiec.. niech se będzie jak chce ;)

boska_bestia | 2011-05-22
Przeczytana: 04 maja 2011

Powiem szczerze, że okładka nie przyciąga i pewnie nie sięgnęłabym po tą książkę w księgarni czy bibliotece. Jednak pożyczyła mi ją znajoma mojej mamy, kiedy dowiedziała się, że uwielbiam czytać. No i nie żałuję, bo pomimo tej niezachęcającej okładki, książka jest naprawdę fajna i wciągająca.

Ponieważ główną bohaterką jest Maris Matherly-Reed, wydawca z rodzinnego wydawnictwa Matherly, książka przeplata się z powieścią pisaną przez pisarza, z którym pracuje Maris. Jest to dość ciekawe połączenie (przyznam szczerze, że jeszcze się z takim nie spotkałam), gdyż fragmenty powieści Parkera pomagają nam zrozumieć niektóre fakty.

Oczywiście nie brakuje złego charakteru oraz prawdziwej miłości.

Szczerze polecam!

natalka2669 | 2011-12-10
Przeczytana: styczeń 2011

Moja pierwsza księżka Sandry Brawn i zarazem ulubiona. Pożyczyła mi ją koleżanka. Najlepsza jaką czytałam powieść Brawn. Budowa tej historii zamyka się pętlą czasowa. Zaczyna w przeszłości, by przeniknąć w terażniejszość i wytłumaczyć przeszłość. Świtena, polecam gorąco

paulina3869 | 2013-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2013