Zazdrość

Maciejka Mazan
Envy
83-7311-746-6
dona

Maris Matherly-Reed, współwłaścicielka nowojorskiego wydawnictwa potrafi rozpoznać przyszły bestseller, nawet jeśli manuskrypt jest niekompletny, a autor ukrywa się pod inicjałami. Spotkanie z tajemniczym autorem stanie się punktem zwrotnym w jej życiu. Namawiając go do napisania dalszych rozdziałów ulega fascynacji historią dwóch przyjaciół, którzy, spragnieni mocnych wrażeń, wyruszają jachtem w nocny rejs. Z tej szalonej wyprawy powróci tylko jedna osoba...

• Dziecko Odyna
  • Ostatni list
  • Wieża
  • Skucha
  • Ósme życie (dla Brilki)
  • Egzekucja w dobrej wierze
  • Dwóch panów z branży
  • Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V
  • Alicja w krainie czasów
  • Zostawić Daringham Hall

7,93 (14 ocen i opinii)
Zostawić Daringham Hall
Kathryn Taylor

6,94 (35 ocen i opinii)
Halo człowiek. Rozmowy o tym, co ważne
Konrad Kruczkowski

Samotna gwiazda
Paullina Simons

7,57 (7 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Marlena | 2013-10-04
Przeczytana: 04 września 2013

Lubię książki Sandry Brawn, dlatego i po tą sięgnęłam ochoczo i nie rozczarowałam się! Bardzo wciągające jest czytanie "książki w książce". Dobra lektura zwłaszcza dla osób, które lubią połączenie sensacji z romansem.

Paris | 2016-02-26

Rewelacyjna powieść, szczególnie dla pań :) Genialny wątek obyczajowy, kryminalny już trochę gorszy, ale do zaakceptowania :) Polecam serdecznie!

Porywająca!
W moim osobistym rankingu najlepszy babski kryminał.
Urzekł mnie przede wszystkim wątek obyczajowy - wzajemna fascynacja Maris i Parkera jest opisana po mistrzowsku. Wątek kryminalny rzeczywiście dosyć przewidywalny, ale jest mnóstwo drobnostek, które nadają książce wyjątkowy klimat i sprawiają, że jest wyjątkowa, np. książka "Zwyciężony" i świetny motyw książki w książce.
Bardzo polecam!

Małgorzata Chabzda | 2014-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2014

Przeczytałam wszystkie opinie na temat tej książki, wszystkie było pozytywne niestety ja muszę dać opinię negatywną chyba, że nie zrozumiałam książki. Tym razem Sandra Brown mnie rozczarowała. Przeczytałam tylko 300 stron i miałam już dość, gnębiłam ją parę dni. Jak dla mnie przez te pierwsze 300 stron nic się nie dzieje. Z jednej strony ktoś pisze książkę, zafascynowana Maris jedzie do tajemniczego autora w celu dogadania się co do wydania książki w tym czasie jej mąż ją zdradza. I to by było na tyle. Niestety ale nie mogę jej polecić, ale tylko ze względu na to, że nie zmusiłam się do przeczytania całości.

Shantell | 2013-03-24

Pierwsza książka Sandry Brown , która trafiła w moje ręce i sprawiła , że z miejsca zakochałam się w tej autorce. Niezwykła, zawiła intryga przepleciona romansem, trzymająca w napięciu od pierwszej strony i wywołująca silne emocje. Polecam !

aleczka | 2014-09-26
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Intryga przewidywalna wprawdzie, ale dobrze napisana. Wątek romantyczny- a jakże :) u tej autorki ciekawie poprowadzony, polecam!

Iwon222 | 2014-06-26

Lubię takie mieszanki romansu i kryminały. A w tej książce jest tego sporo, intrygi, kłamstwa co bardzo lubię :)
Sandra Brown moim zdaniem jest mistrzynią jeżeli chodzi o takie mieszanki, wie co napisać aby dodać pikanterii lub sensacji. Lektura jest przewidywalna, ale co z tego? Było tam tyle wydarzeń poprzedzających rozdziałami książki, która naprawdę gdyby ujrzała światło dzienne była by bestselerem :)
Polecam wszystkim kto lubi takie historie ;)

marcelka55 | 2012-10-19
Przeczytana: 2010 rok

Na mnie ta książka podziałała tak, że jak skończyłam ją czytać - miałam ochotę sama coś napisać :) Nie jest to jakaś wybitna książka, akcja średnia, ale przyjemnie się czyta. Niemal wszystkiego można się domyśleć :) Niemniej - podobała mi się i już i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić :)

bgrzeniewska | 2015-03-26
Przeczytana: 25 marca 2015

Kolejna super książka :) I wcale nie była nudna do 200 strony, jak gdzieś przeczytałam w czyjejś opinii... Mnie się podobała od początku do końca. Strasznie mnie tuż na początku zirytował Noah... myślałam że rzucę książką... Chyba się za bardzo wczuwam w treść i bohaterów...

nina19 | 2016-02-20

Moim zdaniem jedna z lepszych książek Sandry Brown. Może dlatego, że o książkach, o pisaniu i wydawaniu?:-) Bo poza tym w każdej powieści powiela ten sam schemat; inne postaci, tło, zagadka, ale szkielet do znudzenia ten sam.