Black Rainbow
Justyna

Tajemnicza czarna tęcza, pojawiająca się pewnej nocy nad dworem Grayhaven, w myśl wierzeń okolicznych mieszkańców zapowiada nieszczęście. Megan O'Neill - młoda, śliczna guwernantka - nie wierzy jednak w przesądy i z radością przyjmuje pracę u Edmunda Mandeville'a. Zakochana w swym chlebodawcy dziewczyna nie chce dostrzec mrocznej prawdy i przyjdzie jej za to zapłacić straszną cenę... Barbara...

Barbara Michaels potrafi perfekcyjnie konstruować intrygującą akcję. Mary Higgins Clark
Nikt nie potrafi dorównać Barbarze Michaels! Phyllis A. Whitney
Barbara Michaels ma doskonałe wyczucie atmosfery i umiejętność stopniowania napięcia. „New York Times”
Po prostu najlepsza żyjąca autorka tajemniczych opowieści i thrillerów. Marion Zimmer Bradley

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

ala_dwa | 2013-08-18
Przeczytana: sierpień 2013

Nieprzewidywalne zakończenie, dobrze się czyta.

Tymko | 2016-07-21
Teresa | 2015-08-25