W nieznane

Tłumaczenie: Iwona Zimnicka
Cykl: Saga o Czarnoksiężniku (tom 15)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Inn i det ukjente
8385841989
przyjaźń, tajemnica, moc, siła

Móri i jego przyjaciele są wreszcie u celu. Wkrótce poznają tajemnicę Świętego Słońca. Wciąż jednak grożą im potężne nieprzyjazne moce. Rycerze Zakonu zdołali ich dogonić, a Świątego Słońca strzeże niepojęta zła siła...

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 1997

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-85841-98-9

Aleksandra | 2012-08-06
Na półkach: 2012, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 06 sierpnia 2012

Przyznam szczerze, iż po przeczytaniu tej sagi Sandemo znów ogarnął mnie smutek, podobnie jak przy Ludziach Lodu. Tym razem jest on o tyle większy jednak, ponieważ autorka zaskoczyła niesamowicie pod koniec historii. Niepozytywnie dla bohatera, który podbił moje serce...
Ogółem historia niesamowicie mnie wciągnęła, widać, że Sandemo ma naprawdę wiele pomysłów i mam nadzieję, że odpowiednio je rozwinie w Sadze o Królestwie Światła, którą niedługo postaram się przeczytać.

Pozdrawiam,
Mai

AgaK78 | 2011-12-27
Przeczytana: grudzień 2011

Zakończyłam czytanie całej Sagi o Czarnoksiężniku.Tak jak pisałam w recenzji do poprzednich części Saga nie wciągnęła mnie tak jak Saga o Ludziach Lodu ,jednak dobrnęłam do końca i po nudnych środkowych kilku tomach ostatnie kilka pochłaniałam w szybkim tempie i postanowiłam pozostać jeszcze w świcie fantazji i przeczytać już ostatnią część trylogii Sagę o Królestwie Światła :)

Wanda2021 | 2012-04-13

Super książka. Tak bardzo wciągnęły mnie przygody tego Czarnoksiężnika, że ku jego pamięci moja kotka otrzymała imię Móri :)

Jola | 2017-04-16

Bardzo dobrze czyta się tą serię!!

Mashe | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Margit Sandemo