Polowanie na łowcę

Wydawnictwo: Amber
Hard Merchandise
star wars
Grimgor

Kuat, właściciel stoczni produkującej okręty dla Imperium, nie ustaje w wysiłkach, by zniszczyć Bobę Fetta. Wyznacza nagrodę za jego głowę. Boba Fett wyrusza na Tatooine. Nie wie, że czeka tam jego najbardziej zacięty wróg, który nie spocznie, dopóki nie zgładzi słynnego łowcy nagród...

Marcin | 2015-04-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 18 kwietnia 2015

Zdecydowanie najlepsza część Wojen Łowców Nagród. Wszystkie wątki się łączą i wyjaśniaja. No i przede wszystkim jest w niej zdecydowanie więcej akcji :)

Akcja dopiero pod koniec książki. Ale za to na całego.

kserkses | 2017-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

No i trylogia skończona. W sumie mam mieszane uczucie co do samej postaci najbardziej wykoksanego łowcy nagród. Niby przekoksany, a jednak w jednym momencie jak "przegrał" zwątpiłem czy tak powinno być.
Koniec końców :) dobrze się czytało.

Sebastian Janek | 2015-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2015

Generalnie denerwowało mnie sztuczne naciąganie fabuły, co było niestety czuć już od połowy II tomu. Bohaterowie trylogii przeszli daleką drogę od pierwszej części, czy też jak kto woli od "wtedy"… Najbardziej dziwi mnie ewolucja konkretnych bohaterów dokładnie pod dyktando konkretnych wątków. Jakby Jeter zbytnio zagalopował się i próbował w ostatniej chwili wszystko ponaciągać, aby pasowało jak ulał, bo miejsce na kartkach się kończy. Niezwykle absurdalne były wydarzenia z finałowych rozdziałów, gdy dowiadujemy się, że do pilotażu potężnego niszczyciela wystarczy… jedna osoba. Wielkie rozczarowanie, bo takich kwiatków jest dużo więcej.

Nie dziwi mnie już kompletnie fakt, że wiele wydarzeń stoi w sprzeczności z innymi powieściami. Niestety obawiam się, że poszatkowanie linii czasowej fabuły trylogii aż się prosiło o tak dużą ilość niedorzeczności.

Jest to jedna z niewielu książek ze starego Expanded Universe, o której myślę "dobrze się stało, że Disney wywalił je z...

Monika | 2017-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2017