Uczeń Jedi: Mroczny Przeciwnik

Tłumaczenie: Magda Jarczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Star Wars". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Jedi Apprentice: The Dark Rival
83-237-0338-8
Grimgor

Przeszłość nie daje spokoju Mistrzowi Qui-Gon Jinnowi. Jak może rozpocząć szkolenie młodego Obi-Wana, skoro prześladuje go wspomnienie zdrady jakiej dopuścił się jego poprzedni uczeń, Xanatos?
Xanatos, podobnie jak Obi-Wan, był bardzo obiecującym uczniem... Ale pociągała go Ciemna Strona Mocy. Qui-Gon myślał, że Xanatos zniknął na zawsze. Ale teraz Xanatos powrócił i pragnie zemsty.

jackob1985 | 2014-12-22

Średnich lotów przygoda Obi-Wana i Quiu-Gona, którzy muszą stawić czoła dawnemu uczniowi i wychowankowi Qui-Gona, Xanatosowi, który zbratał się z ciemna stroną mocy. Czyta się średnio. Na szczęście autor rozwija się z każdą następną książka tworząc przyjemną serie Uczeń Jedi.

Dreddenoth | 2016-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

Lepsza od poprzedniej części ale szału nadal niema.Fajna postać Xantosa przebiegły sprytny czemu to główne postacie nie mogą takie nigdy być

Roksana Golec | 2016-12-02
Morte | 2016-11-01