Uczeń Jedi: Mroczny Przeciwnik

Tłumaczenie: Magda Jarczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Star Wars". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Jedi Apprentice: The Dark Rival
83-237-0338-8
Grimgor

Przeszłość nie daje spokoju Mistrzowi Qui-Gon Jinnowi. Jak może rozpocząć szkolenie młodego Obi-Wana, skoro prześladuje go wspomnienie zdrady jakiej dopuścił się jego poprzedni uczeń, Xanatos?
Xanatos, podobnie jak Obi-Wan, był bardzo obiecującym uczniem... Ale pociągała go Ciemna Strona Mocy. Qui-Gon myślał, że Xanatos zniknął na zawsze. Ale teraz Xanatos powrócił i pragnie zemsty.

jackob1985 | 2014-12-22

Średnich lotów przygoda Obi-Wana i Quiu-Gona, którzy muszą stawić czoła dawnemu uczniowi i wychowankowi Qui-Gona, Xanatosowi, który zbratał się z ciemna stroną mocy. Czyta się średnio. Na szczęście autor rozwija się z każdą następną książka tworząc przyjemną serie Uczeń Jedi.

Abigel23 | 2017-10-09
Przeczytana: 25 września 2017

Nic dodać nic ująć. Książka jest fajna, przesycona ciekawą krótką przygodą przez co czyta się bardzo szybko historię bohaterów. Jeśli już mowa o nich to ich poczynania są opisane w bardzo łatwy, przejrzysty sposób. Bohaterowie tym razem nie dość ,że muszą walczyć ze swoimi słabościami to jeszcze z nowym wrogiem, który pojawił się na horyzoncie. Czarny charakter jest charakterystyczny z powodu swojego wyglądu jak i charakteru i za to go polubiłam. Jest godnym przeciwnikiem bohaterów. Podsumowując książka ma szybką, ciekawą akcję przez co czyta się ją błyskawicznie.

Piotr | 2016-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

Lepsza od poprzedniej części ale szału nadal niema.Fajna postać Xantosa przebiegły sprytny czemu to główne postacie nie mogą takie nigdy być

Andrzej | 2018-04-04
Przeczytana: 06 kwietnia 2018