Catspaw
83-7180-362-1
kot, przygoda
Grimgor

Inne wydania

Kontynuacja przygód Kota - obdarzonego zdolnościami parapsychicznymi włóczęgi, drobnego złodziejaszka i szpiega. Co prawda zdołał się wykaraskać z nieprawdopodobnych tarapatów, ale zapłacił wysoką cenę za ocalenie. Teraz czekają go jeszcze poważniejsze wyzwania: jest pionkiem w bezlitosnej rozgrywce między potężnymi przeciwnikami, jednak w końcowej batalii staje się jedną z najważniejszych figur na szachownicy.

OmniModo | 2013-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2013

Kontynuacja pierwszej części, troszeczkę gorsza, tak 5/6. W sumie zbyt rozlazła... momentami wciągała jak rzeka, aby znowu później oklapnąć na filozoficzno-psychologicznych dywagacjach ... ale ogólnie świetnie się czyta. Świat odległej przyszłości ukazany w całkiem realnych barwach.

Megsss | 2013-08-30
Przeczytana: maj 2002

Cudowna trylogia! Wciąga bez reszty i wypluwa nienasyconego czytelnika błagającego o więcej.

Anisz | 2016-09-27
Tomato | 2016-05-20