Kalifornia - ogień i życie

Wydawnictwo: Znak
California Fire & Life
8324001956
nina31

Piękna Pamela Vale ginie podczas pożaru własnego domu, a już nazajutrz rano jej mąż zgłasza się po odszkodowanie w wysokości trzech milionów dolarów. I pogorzelisko, i zwykłe poczucie przyzwoitości mówią Wade'owi, że coś tu jest bardzo nie w porządku... Gdy zagłębia się w śledztwo, odkrywa, że jego ukochana Kalifornia to raj nie tylko dla surferów takich jak on, lecz również dla wszelkiej...

Gdy zagłębia się w śledztwo, odkrywa, że jego ukochana Kalifornia to raj nie tylko dla surferów takich jak on, lecz również dla wszelkiej maści oszustów, przestępców i mafii.
Na kogo może liczyć? Co zdoła wywęszyć, nim dostanie zakaz dalszego prowadzenia sprawy? Czy jego dawna miłość uniknie śmierci? I jak to się wszystko skończy? Będziecie płonąć z ciekawości.

setore | 2010-08-17
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 17 sierpnia 2010

Oryginalny pomysł na książkę. Trochę raził mnie styl pisania i zbytnia skrótowość, ale generalnie jestem miło zaskoczona, zwłaszcza że wzięłam tę książkę z biblioteki przez przez przypadek. Tylko zakończenie moim zdaniem dosyć słabe (w porównaniu do reszty powieści). I pod koniec akcja rwie się tak że miałam totalny mętlik w głowie.

Shiver | 2016-08-11
Przeczytana: 04 maja 2005