Misja, by Miłość była kochana

978-83-7502-100-4
ewangelizacja, misje
religia
Scarlett

Jak być misjonarzem? Jak ewangelizować? Czym jest ewangelizacja? Jak mówić o Bogu współczesnemu człowiekowi, któremu tak często wydaje się, że może osiągnąć szczęście bez Niego? Ojciec Daniel Ange, apostoł nowej ewangelizacji, szuka odpowiedzi na te pytania. Z mocą mówi o potrzebie głoszenia Ewangelii i stara się obudzić w każdym wierzącym ducha misyjnego. ( Jan Paweł II, Novo millennio...

( Jan Paweł II, Novo millennio ineunte, 40).

Adam Wątroba | 2014-12-14
Dominik | 2013-05-28