Fotografia technika i technologia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowo-Techniczne
fotografia
Joanna Bożek

W książce podano opisy aparatów fotograficznych,wyposażenia i sprzętu pomocniczego,omówiono technikę zdjęć i technologię procesów fotochemicznych łącznie z fotografią barwną oraz zapoznano czytelnika z podstawami optyki fotograficznej. Praca przeznaczona jest przede wszystkim dla fotografów amatorów; mogą z niej korzystać uczniowie szkół fotograficznych i fotografowie zawodowi.

Joanna Bożek | 2010-09-08
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2010

Książka która się nigdy nie przeterminuje. Jest tu ogrom informacji dla fotografa amatora. Polecam szczególnie jeśli fotografujesz analogowo.

Marta | 2011-02-28

W dobie aparatów cyfrowych książka ta laikowi może wydać się zupełnie nieprzydatna, nic bardziej mylnego... Bardzo dobry podręcznik, który daje teoretyczne podstawy pomagające opanować wcale niełatwą sztukę fotografii. Pozycja wręcz niezbędna dla amatorów zdjęć analogowych. Moja fotograficzna biblia :).

JaSoN83 | 2015-07-05
Przeczytana: 2012 rok