Estetyka sztuka media

Wydawnictwo: Atut
media, pedagogika
estr

Zamierzeniem tej książki jest współuczestniczenie szerokiego audytorium w namyśle nad tym, co zrobić, by edukacja mogła stanowić obszar mediacji pomiędzy przeestetyzowaną rzeczywistością wypełnioną wielością i różnorodnością tekstów kultury a jej odbiorcami. Ważne było też poszukiwanie kategorii pojawiających się w świecie estetyki, w świecie sztuki i w świecie mediów oraz uwypuklenie ważnych edukacyjnych aspektów na styku tej triady. Refleksja podjęta w tej książce może być inspiracją nie tylko dla pedagogów.

| 2010-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2010