Miłość czy pieniądze

Wydawnictwo: Grasshopper
978-83-61725-20-6
miłość, praca
Pistacia

„Miłość czy pieniądze” to dalsze perypetie redaktora sportowego Ryśka i jego narzeczonej, a zarazem przełożonej – Malwiny. Tym razem kanwą powieści jest poszukiwanie przez głównego bohatera pracy, po dyscyplinarnym zwolnieniu z redakcji gazety (nie bez znaczenia były tutaj dwa drinki w pubie „Pod Kogutem” oraz zemsta Naczelnego, głównego antagonisty Ryśka). Znalezienie nowego miejsca...

Znalezienie nowego miejsca zatrudnienia okazuje się dosyć trudne, nawet w takim mieście jak Warszawa. Romans z Malwiną przechodzi sinusoidalnie przez lepsze i gorsze momenty, ale udaje się doprowadzić do oświadczyn na Wielkanoc i związek osiąga stan oficjalnego narzeczeństwa.
Jeśli ktoś poszukuje książki, by wytchnąć przez chwilę, to „Miłość czy pieniądze” jest idealną propozycją. Drugi raz udało się Ryszardowi Makowskiemu stworzyć opowieść bez sztampy i banału.
„Miłość czy sport” była reklamowana sloganem wymyślonym przez Rafała Ziemkiewicza – „Najlepsza męska książka dla kobiet”. „Miłość czy pieniądze” można polecieć jako „Drugą najlepszą męską książkę dla kobiet”.

[opis wydawcy]

Kasia | 2014-05-13
Przeczytana: 13 maja 2014

Jak zawsze panie Ryszardzie,książka cudowna!
Lekkie pióro,sprawia,że uśmiałam się do łez ;)
Polecam każdemu i czekam na kolejne książki ;)

emmato | 2013-10-08
Przeczytana: 07 października 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Faktycznie czyta sie prawie za jednym zamachem, srodowisko dziennikarskie moze zadziwic niejednego, ale czlowiek pozostaje czlowiekiem.

alpenliebe | 2016-07-01
Przeczytana: 2016 rok