Kobieta w czerwieni

The Woman in Red
978-83-7470-195-2
kobieta, Londyn
Pistacia

Zdesperowana Julia Ross wierzyła, że dzwoniąc w piątkowe popołudnie do drzwi londyńskiego domu pani Ponsonby, dostanie wreszcie – po tylu tygodniach bez pracy – etat sekretarki bogatej damy. I choć pozornie szczęście się do niej uśmiechnęło, to niestety trwało krótko. Bo kolejnego dnia rano wręcz siłą została zmuszona do wyjazdu w nieznane ze starszą panią. A jako osoba zupełnie samotna w...

A jako osoba zupełnie samotna w Londynie nie mogła liczyć na niczyją pomoc. Może jedynie tego Colina Bruce’a, którego poznała w barze… Gdyby miał tyle siły, by nie uwierzyć w nekrolog w gazecie, informujący o nagłej śmierci Julii Ross.
I zdołał przekonać swego przyjaciela, prawnika i detektywa, Arthura Crooka, do zainteresowania się tą dziwaczną historią.

[opis wydawcy]

betina360 | 2013-05-06
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 06 maja 2013

taki kryminal w starym stylu,czytalam lepsze lecz nie meczylam sie bo akcja wciaga na tyle ze chce sie wiecej

Ewa | 2015-05-18

Podchodziłem z wielkim dystansem do tej książki,ale okazało się że niepotrzebnie :-) bo jest bardzo wciągająca.....

Ania | 2015-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2015