Bracia Hardy. Śmiertelne niebezpieczeństwo

Tłumaczenie: Ewa Świerżewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu ""z kotem"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W.A.B.
Hardy Boys. Extreme Danger
Pistacia

Frank i Joe Hardy to bardzo skuteczni tajni agenci stowarzyszenia Amerykańska Młodzież Przeciwko Przestępczości – właśnie udaremnili przemyt płyt DVD, a z całej operacji ledwo uszli z życiem. Przed nimi nowa misja: w Filadelfi i ktoś czyha na zawodników biorących udział w Podniebnych Igrzyskach… Książek „z kotem" nie odkłada się na potem. Wydawnictwo W.A.B. wydaje także książki, które...

Książek „z kotem" nie odkłada się na potem.

Wydawnictwo W.A.B. wydaje także książki, które zainteresują dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie nieokiełznaną wyobraźnię, przygotowaliśmy SERIĘ Z KOTEM, w której nasi młodzi czytelnicy znajdą to, co lubią najbardziej - tajemnicę, zagadkę, przebiegłych bohaterów, niewyjaśnione zdarzenia, jednym słowem - KRYMINAŁY.
A dlaczego seria z kotem? Bo kot jest wszechwiedzący. Widzi to, czego nie widzą inni, i niestraszne mu ciemne sprawki. To on zaprowadzi wszystkich chętnych w świat złoczyńców i dzielnych detektywów...

Seria „z kotem" została wyróżniona Nagrodą Małego Kalibru za promowanie literatury kryminalnej wśród dzieci i młodzieży.

źródło opisu: W.A.B, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

agutek | 2011-10-29

Fajny kryminał

Nothing | 2013-08-20
Przeczytana: 06 października 2012

Lekka i miła książka;)

Dostałam ją na koniec kolonii od wychowawców. Potem o niej zapomniałam i tak leżała sobie na półce. Już w październiku przypomniałam sobie o niej, bo musiałam napisać recenzje o jakiejś książce, a nie lekturze. Przeczytałam ją dosłownie w 1 dzień, a potem napisałam o niej recenzje do szkoły.

Lubię takie książki, bo można przy nich odetchnąć od tych cięższych. Bo "Bracia Hardy - Śmiertelne Niebezpieczeństwo" to taki lekki kryminał i do tego jeszcze z humorem;)

Karlajn18 | 2013-12-19

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wow, nie spodziewałam się takiego zakończenia :D Czytanie tego szło mi średnio, ale dokończyłam. Książka napisana dobrze, oczywiscie humor braci dalej jest, zaskoczył mnie Eddie w AMPP. Ale ksiażka trzyma poziom.

Libri | 2011-05-02
Przeczytana: 2010 rok

Książka typu: łatwa, lekka i przyjemna. Fajne, nasycone postacie.

Goszka | 2011-10-27

Szczerze mówiąc dawno czytałam tę książkę i długo nie mogłam jej znaleźć na "Lubimy Czytać", dlatego nie pamiętam czego dokładnie dotyczyła. Dobrze się ją czytało.

alice | 2013-08-20

Bardzo fajny pomysł na książkę. Podobała mi się, choć zbyt lekko się czytało.

wykrzyknik | 2014-08-26
Przeczytana: 10 maja 2013

super książka szkoda że taka krótka!!!

e-booki | 2013-05-23

Bardzo fajna, przygodowa książka.

Ela-Styczna | 2016-11-08
Przeczytana: 17 lipca 2016
Pociąg do czytania w Intercity

Pasażerowie, którzy 8, 9 i 10 sierpnia wyruszą z Warszawy jednym z sześciu ekspresów nie muszą pakować książek do walizki. Dobrą literaturę znajdą w przedziałach.