Dziewczyna ze snu

Wydawnictwo: Książnica
A dream from the night
978-83-245-7708-8
dona

"Sięgnęła po klucz i kiedy ich palce zetknęły się przez chwilę, Olinda poczuła nagły dreszcz w całym ciele. Spojrzała na niego z uwagą, a on schylił głowę do pocałunku. - Dziękuję... - zaczął i ich wargi spotkały się. - Olindę przeszył dreszcz rozkoszy. Trzymał ją w swoich ramionach i całował jej usta. Czuła miłe podniecenie, jakieś ciepło przenikało jej ciało. Nigdy przedtem nie doświadczyła podobnego uczucia. To było tak cudowne, wzniosłe i patetyczne, że nie znalazłoby odzwierciedlenia w myślach ani słowach. Czuła się tak, jakby otoczyło ich jaśniejące światło, a oni razem przekroczyli bramy niebios. Cudowne to wrażenie odebrało zdolność rozumowania i czas stanął w miejscu. Nie pamiętała, jak dostała się do swojego pokoju. Przekręciła klucz w zamku i została sama. "

Jhope19 | 2017-04-16
Kasia | 2013-04-08
Rekinek | 2013-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2013
Kotik | 2012-12-14
Na półkach: Przeczytane, Moje :)