Dlaczego lubimy seks?

83-85458-69-7
sex, erotyka
poradniki
estr

„W tej książce nie znajdziesz opisów nowych technik seksualnych, nie pomogę ci tez w przeżywaniu bólu, gdy odkryjesz romans twego partnera. Za to będziesz się mógł wiele dowiedzieć o budowie własnego ciała i o przyczynach nie zawsze dla ciebie zrozumiałych zachowań twego ukochanego lub ukochanej. Być może również zrozumiesz, dlaczego sam wypalasz się nieraz w dziwacznych – lub szkodliwych przygodach erotycznych i pozwoli ci to nabrać dystansu do twych własnych instynktów, a może nawet zapanować nad nimi.”
Jared Diamond (fragment książki)

acidophile | 2016-09-24

bardzo prosty język, lanie wody i wałkowanie po osiem razy tego samego. tytuł okej dla osoby nie mającej zielonego pojęcia o biologii, a dla kogoś nawet hobbystycznie zainteresowanego tą dziedziną będzie to infantylna książka dla dzieci

rasilio | 2015-09-23
Przeczytana: 2008 rok