83-918410-4-9
antologia, science-fiction
Snorri

Był taki czas, gdy nikt nie znał takich nazwisk jak: Andrzej Sapkowski, Feliks W. Kres, Anna Brzezińska. To nie truizm, ale bezsprzeczny fakt. Każdy, największy nawet autor musi zaprezentować się czytelnikowi po raz pierwszy. Dzisiaj nadszedł czas na przedstawienie następców ASa. Ludzi młodych, ale potrafiących pisać znakomite fantasy. Twórców szukających w tym gatunku nowatorskich rozwiązań. Kreujących światy, których nikt wcześniej nie wymyślił. Odstępujących od ogólnie przyjętych rozwiązań. Potrafiących zaskoczyć i zafascynować czytelnika. Tych, którzy za lat kilka sięgną po najwyższe laury. Zanim to jednak nastąpi musicie ich poznać. Najlepszych znajdziecie na kartach tej niezwykłej antologii. Sześć niezwykłych opowieści, odmiennych w formie i treści. Sześć absolutnie nowych mikropowieści i nowel, do lektury których nie trzeba nikogo zachęcać.

Zanurzcie się w światy kreślone ich piórem. W światy Waszych oczekiwań i marzeń. Pójdźcie tam, gdzie nigdy nie dotarł Wiedźmin. Przekroczcie granice między gatunkami. Zobaczcie nowe oblicze literatury fantasy. Coś się skończyło... ale zaczęło się coś lepszego!

W tomie znajdziecie następujące nowele:

Agnieszka Hałas - GAD I SŁUGA ZIEMI
Rafał Dębski - ŁZY NEMESIS