Kto mnie pokocha?

Und wer liebt mich?
83-7384-186-5
powieść niemiecka
Enyo

Jojo i Sven ciągle są razem. Niestety, nie we dwoje, bo zawsze towarzyszy im Lucilla, która pilnuje, by ich związek był wystarczająco... romantyczny. Jojo ma już tego dość i postanawia znaleźć przyjaciółce chłopaka. Tylko jak? Bez namysłu daje ogłoszenie do gazety. Następnego dnia u Jojo urywają się telefony. Jednak zamiast miłych chłopców zgłaszają się do niej właściciele psów, kotów i bardziej egzotycznych zwierzaków.

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Ania | 2010-09-17

Czytając ją wraz z kuzynką popłakałyśmy się w głos ze śmiechu.
Polecam ją wszystkim którzy pragną się pośmiać.

Książkoholiczka | 2012-07-14

Jak zwykle zabawna książka o miłosnych rozterkach wesołej Jojo.

koniaralisa13 | 2015-05-27
Przeczytana: 27 maja 2015

kolejna część przygód Jojo... ;)polecam na poprawę humoru;)

Wiki | 2014-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Książka dość ciekawa. Główna bohaterka wprowadza do książki życie poprzez swoje roztargnienie ;)

Blue15 | 2013-10-12

A ta część jest chyba najnudniejsza, tak myślę. A ta Lucilla jest taka głupia, że nie wiem...

Molik | 2012-07-08

Bardzo fajna i wesoła książeczka

Kimmm | 2010-12-11

Wesoła.