Neuroshima: Miami

Seria: Neuroshima
Wydawnictwo: Portal
839216122X

„Niech ludzie wiedzą że słoneczne Miami, takie jakie widzi się na przedwojennych wideoklipach czy pocztówkach, nie istnieje już dawno. Niech nie pędzą tu na łeb na szyję w poszukiwaniu mitycznej krainy wiecznej zabawy – niech już lepiej pędzą zwykłe życie w szarych, zapylonych ruinach, gdzie nie ma wody, lekarstw i nadziei, a jedynym sąsiadem jest banda mutków. Tak będzie dla nich lepiej. ...

Bo Miami, cóż. Jakby to ująć. Miami stało się prawdziwym piekłem.”

źródło opisu: http://portalgames.pl/pl/miami/

źródło okładki: http://portalgames.pl/pl/miami/

WyrdHamster | 2010-08-12
Na półkach: Przeczytane, RPG

Pamiętam że to jeden z nie wielu podręczników do Neuro który mi się naprawdę podobał. Stał się zresztą inspiracja do Gęstwiny w Kronice Weneckiej naszej. ;]

Ciucho87 | 2015-03-04
Abnormis | 2014-05-12