Jeden całus rzadko się zdarza

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Kuss kommt selten allein.
Enyo

Jojo strasznie tęskni za Svenem, który na długie dwa tygodnie wyjechał z rodzicami na Karaiby. Jak ona to przeżyje? I jak przeżyje to jej rodzina? Aż pewnego dnia na drodze Jojo pojawia się... Justus, jej pierwsza wielka miłość. Jojo musi się koniecznie z nim spotkać! To ma być oczywiście tylko koleżeńskie spotkanie, w końcu Jojo ma teraz Svena i ani trochę nie jest już zakochana w Justusie. A może jednak?

yootsuu | 2013-09-20
Przeczytana: 2005 rok

autorka opisuje perypetie nastolatek w atrakcyjny sposób, sympatyczna seria!

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Blue15 | 2013-10-12

Ta część jest chyba najciekawsza. I najszybciej ją przeczytałam.

Książkoholiczka | 2012-07-14

Jak zwykle zabawna książka o miłosnych rozterkach wesołej Jojo.

Nikola | 2012-08-11

Zabawna książeczka o rozterkach sercowych Jojo .

Ewelina | 2017-02-15
zaczytana | 2017-01-06