Przygoda z Arsenem Lupinem

Tłumaczenie: Leona Niemirowicza
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Arsène Lupin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
gentleman włamywacz
Theodozy

atimere | 2015-09-20
Przeczytana: 20 września 2015

O święta naiwności - jakaż zabawna bajka dla dużych dzieci. Historia tak niewiarygodna i utopijna zarazem, że aż zabawna. Czarne charaktery są czarne do szpiku kości, a pozytywne na wskroś honorowe. Tym niemniej książkę czyta się przyjemnie i z lekkim uśmiechem. Taki kryminał harlequin, a przynajmniej tak sobie harlequiny wyobrażam.

buraukkaforesee | 2013-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak ktoś ceni sobie książki Leblanca szczególnie za to że jest tam Arsene i bez niego nie wyobraża sobie książki to niech nie czyta. Czemu? Z tego co przypominam sobie pojawia się on dopiero na 140 stronie. Głupie rozwiązanie zagmatwanej zagadki. Wielkie zamiary i taka klapa. Szkoda gadać. Kiedy dostałam ksiązkę ową w dłonie niezmiernie się cieszyłam z racji że uwielbiam Lupina, ta część niemile mnie zaskoczyła...

krystyna kalinowska | 2012-03-14

Lekka i dobra książka..

Zawiła akcja pełna niespodzianek - coś co uwielbiam. Dlatego jak dla mnie rewelacja.

Jeanpaul | 2015-04-24
Przeczytana: 16 maja 2015