Za kulisami

Wydawnictwo: Harlequin
Dance to the piper
83-238-1675-1
dona

Reed Valentine, magnat przemysłu fonograficznego, widział świat w dwóch barwach: czerni i bieli. Kobiety, według niego istoty niegodne zaufania, znajdowały się po tej mrocznej stronie. Toteż gdy poznał wiecznie radosną Maddy, która wniosła w jego uładzony świat szalone barwy i wirujące piruety, Reed stał się natychmiast czujny. Był przekonany, że jeśli ulegnie jej urokowi i uwierzy w cud miłości, drogo za to zapłaci...

marcia | 2014-08-26
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Reed Valentine to szef jednej z najlepszych wytwórni płytowych w Nowym Jorku. Jest człowiekiem uczciwym, sprawiedliwym, zapracowanym, ogólnie jest naprawdę w porządku ... ale (no właśnie zawsze jest "ale"). Reed jest owocem zdrady, co więcej został porzucony przez matkę.
Wiele lat później Reed uważa, że nie ma czegoś takiego jak miłość, a kobiety to podstępne i kłamliwe jędze.

Wszystko się zmienia gdy poznaje uroczą i zawsze uśmiechniętą Maddy O'Hurley. Ta niesamowita młoda kobieta, wprowadzi w jego życie zamęt, zburzy wszystkie mury, którymi się otaczał, a w końcu rozbudzi w jego sercu miłość szczerą i prawdziwą!

"Za kulisami" czyli druga części sagi rodzinny O'Hurley.
Jest to trochę słabsza książka od poprzedniej. Wszystko niby było okej, ale jednak czegoś zabrakło.

Claire | 2016-09-19
Przeczytana: 17 września 2016

Gorąco polecam nie tylko tę część cyklu o rodzinie O'Hurley, ale wszystkie cztery. Z każdej kolejnej dowiadujemy coraz więcej o siostrach trojaczkach i ich bracie, a ostatnia część pt. "Zagubieni" wspaniale spina klamrą całą historię tego klanu. Wspaniale się czytało...

agata | 2016-03-29
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 29 marca 2016

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że czytałam nowe wydanie powieści, które ukazało się pt. "Roztańczone życie"

Oto mamy przed sobą Maddy, najmłodszą z trojaczek O'Hurley.
Dziewczyna jest tancerką i aktorką teatralną.
Pewnego dnia poznaje przystojnego właściciela firmy fonograficznej, sponsorującej nowy spektakl. Reed Valentine, okazuje się być synem starego znajomego rodziców Maddy. Dziewczyna zakochuje się od pierwszego wejrzenia w przystojnym, skrytym, tajemniczym businessmanie. Niestety, mężczyzna unika związków i zobowiązań. Czy to tylko styl bycia, czy coś więcej? Czy radosna i bezpośrednia dziewczyna zdobędzie serce tego zdystansowanego mężczyzny?
Spotykamy też pozostałych członków klanu O'Hurley. Dowiadujemy się co u Chantel, oraz Abby i Dylana.
Chętnie przeczytam powieści poświęcone pozostałym członkom rodziny O'Hurley.

vanessa | 2015-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2015

Poprzednia część troszkę lepsza od tej, ale jak większość książek Nory Roberts przypadła mi do gustu ;)

książek: 1918
Vinga | 2016-11-23