W zaklętym kręgu

Tłumaczenie: Melania Drwęska
Cykl: Dziedzitwo Donavanów (tom 3)
Wydawnictwo: Harlequin
Charmed
dona

Anastazja wiedziała, że za moce, którymi obdarzył ją los, będzie musiała płacić wysoką cenę. Już raz mężczyzna, którego pokochała, odrzucił ją, bo różniła się od innych kobiet. Czyżby historia miała się powtórzyć? Bonne nie przypominał jej dawnego narzeczonego, był mądry, wrażliwy, a mimo to zwlekała z wyjawieniem prawdy o sobie. Ujawniła, co potrafi, dopiero wtedy, gdy życie jego córki...

Bonne nie przypominał jej dawnego narzeczonego, był mądry, wrażliwy, a mimo to zwlekała z wyjawieniem prawdy o sobie. Ujawniła, co potrafi, dopiero wtedy, gdy życie jego córki znalazło się w niebezpieczeństwie. Wykorzystała swój dar, by ratować dziecko. Mimo to ukochany nie umiał zaakceptować jej odmienności.

Magda | 2014-03-16
Przeczytana: 15 marca 2014

Ot, lekka i przyjemna. Romans z elementami magii otoczony irlandzkimi wierzeniami. Czyli to, co lubię u Nory Roberts najbardziej. Idealne na odprężenie po ciężkim dniu, bądź - jak w moim przypadku - czytaniu i odpływaniu, gdy za oknem wichura i deszcz. Jest to też trzeci tom Dziedzictwa Donovanów i ja właśnie od niego zaczęłam, co nie przeszkodziło mi wcale w zrozumieniu relacji pomiędzy wszystkimi bohaterami. I z prawdziwą przyjemnością nie tylko chwycę tom czwarty, ale także cofnę się po pierwsze dwa. Polecam na odprężenie.

beata5535 | 2013-12-17
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Dziewczyna o imieniu Anastasia prowadzi wspaniałe życie. Lecz różni się od innych. Czym? Jest czarownicą, posiada dar empatii który pozwala łączyć się psychicznie i fizycznie z innymi. A także potrafi leczyć. Pewnego dnia, do sąsiedniego domu wprowadza się wdowiec Boone wraz ze swoją córką Jessie. Ana od razu poznaje uroczą dziewczynkę. A także jej ojca. Oby dwoje od razu rozumieją się we wszystkich sprawach. To doprowadza do zaręczyn. Ana nie jest przekonana żeby wyjść za mąż. Jej były, brutalnie ja potraktował kiedy, dowiedział się kim tak naprawdę jest dziewczyna. Ana nie chce przechodzić przez to drugi raz. Lecz będzie i tak musiała wyjawić swój sekret. Jak na to zareaguję Boone? Jaką decyzję podejmie?

Od kiedy postanowiłam że będę więcej czytać książek, chciałam poznać twórczość Nory Roberts. Dużo opinii słyszałam na waszych blogach o powieściach tej autorki (oczywiście mówię tu o tych pozytywnych). Więc sama chciałam się o tym przekonać. Na początku myślałam że Roberts...

Kinga Kulig | 2015-03-16

Opowiadanie czytałam z zapartym tchem. Najbardziej drażniły mnie opisy przyrody, jak wyglądał ogród czy niebo osnute tysiącami gwiazd. Akcja jak najbardziej wartka. Czytelnik jest ciekawy zakończenia, mimo, że jest świadom szczęśliwego endu. Tak i tym razem było. "Żyli długo i szczęśliwie". Opowiadanie faktycznie przesiąknięte magią, ale niezwykłą lekkością i jasnością. Kiedy wczuwamy się w losy głównej bohaterki, można wokół siebie wyczuć tajemniczą aurę. Nie da się nie lubić Any. Jej wrażliwości, wewnętrznego piękna. Subtelności. I tego piękna, jaki dostrzegł Boone oraz Jessica..

Aneta | 2014-12-10

ksiazka latwa,lekka i przyjemna i oczywiscie z milosnym watkiem........polecam

outros | 2013-05-03

Łatwa i przyjemna opowieść o wróżce Anastazji, która mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia obok niej przeprowadza się samotny mężczyzna z dzieckiem. Anastazja od razu się w nim zakochuje. Gdy dochodzi do oświadczyn, bohaterka postanawia wyjawić prawdę o sobie swojemu ukochanemu, który jednak tego nie rozumie...Jednak wszystko kończy się dobrze : ) Bardzo polecam.

patiniunia2002 | 2014-10-27

super książka