Spokojna przystań

Okładka książki Spokojna przystań Nora Roberts
Okładka książki Spokojna przystań
Nora Roberts Wydawnictwo: Amber Cykl: Saga rodu Quinnów (tom 3) literatura piękna
Saga rodu Quinnów (tom 3)
Inner Harbor
Amber
1999-01-01
1999-01-01
Aleksandra Komornicka
saga rodzina uczucia

W poprzednich częściach Seth widniał, jako syn patologicznej matki, który ma szansę na lepsze życie i nic poza tym. Tutaj od pierwszych stron odkrywane są kulisy jego rodziny, co od razu wzbudza ciekawość.
Jednak mam wrażenie, że jednocześnie autorka trochę przyśpieszyła w relacjach damsko-męskich. Philip i Sybill jeszcze nie do końca wiedzą jak druga strona wygląda, a już są zakochani. Dla mnie jest to duży minus, bo przez to bohaterowie dają wrażenie pustych.

Nora Roberts nigdy nie zawodzi !
Fajna lektura na jesienne wieczory.
Dla mnie Nora i jej książki z przyczyn osobistych zawsze będzie bardzo ważna.
Polecam tę sagę waszej uwadze.

Nora Roberts nigdy nie zawodzi !
Fajna lektura na jesienne wieczory.
Dla mnie Nora i jej książki z przyczyn osobistych zawsze będzie bardzo ważna.
Polecam tę sagę waszej uwadze.

Przeczytałem bardziej z przyzwyczajenia niż z zaangażowania. Kolejny przewidywalny tom. Ale nie odciągam od pochłonięcia go tym, którzy mają potrzebę na coś lekkiego.

Dialogi koszmarne. Natomiast sprawy miłosne wyglądają tak: On wącha jej szyję jak szalony, właśnie odkrył, że w zapachu kobiety jest cała jej kwintesencja, Ona nie może się doczekać, powtarza; „ruchy, ruchy, ruchy!”, ale potem jest niezadowolona, spodziewała się, że odleci nieprzytomna, a nie odleciała. Próbują znowu.
Ta pani autorka napisała ponoć 254 książki, właśnie otaczają moje regały. Tylko Nora Roberts! Nora Roberts opanowała już wszystko, patrzy na mnie złowieszczo, zbliża się… Nie!

Ta pani autorka napisała ponoć 254 książki, właśnie...

Książki z tej serii po prostu się pochłania. Mam niepokojące wrażenie że to babska literatura, ale się wkręciłem :)

Philip Quinn który można by rzec jest najbardziej surowy co do swojej przeszłości, z pełnym przekonaniem uznaje że sam jest sobie winien że tak żył a nie inaczej. Dopiero rodzina Quinn pokazała mu jak to jest być kochanym i chcianym, jak to jest wieść inne życie. Poznaje on Sybill, która ma swoje zasady i niedługo odegra bardzo ważną rolę w nie tylko jego życiu ale i całej rodziny

Świetnie napisana i bardzo wciągająca seria Nory Roberts. Jak zawsze pokazała, że jest absolutną królową literatury popularnej, obyczajowej, romantycznej. Od jej książek nie sposób jest niekiedy się oderwać i człowiek tak czyta i czyta dopóki nie dojdzie do końca. Super

czy mogę to powiedzieć że jestem wręcz zakochana w Quinnach? Ta ich różnorodność, mocne charaktery, mroczna przeszłość, która gdzieś tam w głębi w każdym się tli, niesamowicie mnie to intryguje i ciekawi. Genialnie utworzone postaci

Jedna z tych ksiazek a raczej serii na które się po prostu czeka. To oczekiwanie z ciekawością co autorka jeszcze dla nas ma jest dla mnie ekscytujące, tym bardziej że takie serie lubię kolekcjonować w swojej biblioteczce. A Nore Roberts zawsze warto jest kolekcjonować, bo do jej ksiażek wraca się z przyjemnością

Książka ta, jak i pozostałe, pięknie pokazują że nie trzeba biologii by stworzyć prawdziwą wspierającą się rodzinę. A jednak czterech zupełnie różnych facetów, musi się jakoś dograć, dogadać i nie utracić siebie w tym wszystkim. Dobrze się o tym czytało

• Nora Roberts
  • Romans