Cicha noc

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Ulica Strachu (tom 2)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Silent Night
ulica, strachu, stine
Enyo

"Ulica Strachu" to seria książek przygodowo-sensacyjnych, których akcja toczy się w niezwykłych miejscach: tajemniczym hotelu na prywatnej wyspie, wytwornym, ale pustym w pełni sezonu; dziwnym domu w górach, domu, w którym czai się zbrodnia, itd. Bohaterami przygód są młode dziewczyny i chłopcy, połączeni więzami miłości, przyjaźni lub nienawiści. Autor tych książek - a napisał ich kilkadziesiąt i znajdują się one na czołowych miejscach amerykańskich list rankingowych - jest równym Hitchcockowi mistrzem w stopniowaniu napięcia. Każdy rozdział kończy się znakiem zapytania, zmuszającym do odwrócenia strony, by przeczytać, co stanie się dalej...

CicheBaBum | 2015-09-07
Przeczytana: 1999 rok
beata83 | 2014-01-29
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane

Wspomnienia ze szkoły podstawowej odżyły. Od serii ulica strachu rozpoczęła się moja przygoda z książkami sensacyjnymi, która trwa z przerwami do dziś. Polecam wszystkim młodym wielbicielom sensacji.

martusia737 | 2014-01-12

świetna ! R.L.Stine najlepszy !!! tak fantastyczne książki że czytałam je po parę razy . Tę książkę jak i np " weekend w górach " " co usłyszała holly" " zabawić się latem " " tajemnicze wyznanie " " podwojna randka " " zamiana " " tajemniczy wielbiciel " itp są super czytałam je wszystkie po parę razy i dalej mnie do nich ciągnie są mega !!

Przeczytalam kazda ksiaze z Ulicy Strachu jakie tylko wpadly mi w rece w nastoletnich latach i podobaly mi sie ogromnie :)

Siw_W | 2016-06-19

Ludzie złoci, wystarczyło, że spojrzałam na okładkę i wspomnienia z podstawówki odżyły. Stine, seria "Ulica Strachu" i oczywiście późniejsza "Gęsia Skórka" to moje dzieciństwo. Pamiętam jak czytałam te książeczki pod kołdrą z latarką. Dobre czasy.

bloodmary | 2011-12-12

Czytałam całą serię jako nastolatka. Takie thrillery dla młodzieży. Wszystkie tak naprawdę mi się podobały. Są krótkie, akcja się szybko rozkręca. Polecam!

ladygreen | 2011-04-05

Wspaniała seria thrillerów dla młodzieży. Każdą z książek tego autora wspominam z sentymentem:)

Dettawalker | 2015-03-03

Uwielbiam całą tą serię. Książkę czyta się jednym tchem, świetna historia i intryga.

Ewa Śmiech | 2012-05-14
Przeczytana: 2000 rok

uwielbiam tę serię :)

Ania | 2011-12-22
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa
Przeczytana: 2001 rok

Czytane w dzieciństwie i jako nastolatka, bardzo lubiłam wtedy te serie :)