Niezbędnik dla szkół średnich. Historia 1815-2001

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historia, podręcznik
historia
megiddovl

Pierwsza część repetytorium przedstawia dzieje ludzkości do 1815 r. Książka pomocna jest w przypomnieniu sobie najważniejszych zagadnień historycznych. Zawiera tradycyjny, chronologiczny układ treści, ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych zagadnień; w obrębie epok omówione są przemiany polityczne, społeczne i gospodarcze, dorobek kulturalny, wyjaśnione kluczowe pojęcia. Liczne tablice...

Zawiera tradycyjny, chronologiczny układ treści, ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych zagadnień; w obrębie epok omówione są przemiany polityczne, społeczne i gospodarcze, dorobek kulturalny, wyjaśnione kluczowe pojęcia. Liczne tablice chronologiczne, genealogiczne, wykresy, schematy w czytelny sposób przedstawiają procesy historyczne oraz są pomocne w zrozumieniu omówionych zjawisk i usystematyzowaniu wiedzy. Wkrótce: Niezbędnik dla szkół średnich. Historia 1815-2001

źródło okładki: zdjęcie autorskie

MaiTakeru | 2012-01-29

Bardzo dobra pomoc w nauce do lekcji historii w liceum, polecam. :)

Naira | 2016-01-06
Marcin | 2015-01-19