Przesąd

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Fantastyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ALFA
Superstision
83-7179-167-4
Przesąd
kasira_

Przesąd to podniecający dreszczowiec, łączący naukowe podejście do świata z wiarą w zjawiska nadnaturalne. Dziennikarska Joanna Cross decyduje się wziąć udział w niesamowitym eksperymencie. Ośmiu ochotników podjemuje próbę ożywienia wymyślonego przez siebie ducha Adama Wyatta, młodego Amerykanina, który po amerykańskiej wojnie o niepodległość miał udać się za generałem Lafayette do Francji, ożenić z arystokratką, a potem tragicznie zginąć w czasie rewolucji francuskiej. Doświadczenie przebiega zgodnie z planem, ale potem dochodzi do groźnych i niewytłumaczalnych zdarzeń. Czy Adam zaczął żyć swoim własnym życiem i wymknął się spod kontroli? Joanna zostaje gwałtowie wciągnięta w wir walki o swoją tożsamość i życie.

Cerro | 2014-11-13

chulej | 2016-03-28