To będzie trudniejsze, niż myśleliśmy

Tłumaczenie: Małgorzata Białecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Baby Blues". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
This going to be tougher than we thought
978-83-23736-30-1
dziecko, humor, komiks
komiksy
pablo

Baby blues to komiks, który powinien znaleźć się na półce w każdym domu, gdzieś między poradnikiem Pierwszy rok życia dziecka a albumem z pierwszymi zdjęciami i odciskiem maleńkiej stópki. Baby blues to komiks, który świeżo upieczonym mamie i tacie powinien być dostarczony w zestawie obowiązkowym wraz z próbką pieluszek i hipoalergicznego proszku do prania. Baby blues to nie teoria dla statystycznych rodziców i ich idealnych dzieci. Lecz życie, które zaskakuje i zadziwia. Tylko zdrowy rozsądek z odrobiną humoru pozwalają przeżyć.

pablo | 2010-05-09

Komiks ten wpadł mi w ręce zupełnie nieprzypadkowo. Polowałem na niego kilka tygodni, aż tu nagle znalazłem zawieruszoną sztukę na półce w księgarni. Albumik jest fenomenalny! Najlepszym dowodem jest to, że nawet moja żona, normalnie nie tolerująca komików jakichkolwiek, chichotała przy nim jak szalona! Polecam gorąco!

annasasanka14 | 2014-01-08
Przeczytana: 19 grudnia 2013

jakbym widziała siebie i moje życie po narodzinach córki

Martyna | 2017-04-21
Damian | 2013-10-21