Pewnego lata

Tłumaczenie: Aleksandra Komornicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Letnie rozkosze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
One summer
83-238-1685-9
uczucia lato nora roberts
dona

Rywale, parnerzy, kochankowie... Bryan Mitchell, Shade Wilder. Ona portretowała piękno tego świata, on fotografował miejsce, gdzie na ziemi wrzało. Oboje byli sławni, cenieni, bogaci. Wspólny projekt tylko na krótko miał połączyć ich losy. Razem przemierzali Stany Zjednoczone, by na zamówienia prestiźowego magazynu utrwalić na kliszy amerykańskie lato.

Katarzyna Busłowska | 2015-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2015

Jak ona to robi? Od dawna zadaję sobie to pytanie i nie mam pomysłu na odpowiedź. Nora Roberts wydaje kilka powieści rocznie, ale w żadnym razie nie jest to produkcja masowa. Często historie mają jakieś wspólne elementy, ale zawsze znajduje się coś, co sprawia, że są wyjątkowe.

Bardzo podobały mi się opisy miejsc i ludzi. Autorka przedstawiła wykonywane przez bohaterów fotografie w tak obrazowy sposób, że widziałam je wszystkie oczami wyobraźni. Chciałabym, żeby ktoś zrobił taką pracę o polskim lecie.

Podobało mi się, że Nora Roberts na chwilę pozwoliła nam odwiedzić Lee i Huntera. Lubię upewniać się, że u znanych mi z wcześniejszych powieści bohaterów wszystko gra.

Piękne było to, że Bryan odkryła swoją miłość do Shade'a dopiero, gdy spojrzała na siebie jego oczami. Rzadko się zdarza, że ktoś rozszyfruje nasze uczucia zanim my sami to zrobimy. Psotna jest ludzka psychika. To, że wmawiamy sobie ze wszystkich sił, że nie żywimy niewygodnych uczuć, nie znaczy, że tak właśnie jest.

Angelika | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015

Trochę za dużo opisów miejsc, ludzi... Ale i tak książka jest rewelacyjna. Uwielbiam. <3

Zuela | 2013-08-26

Kiedy byłam głupią,naiwną szprotką to wierzyłam,że są ludzie zaangażowani w swoją pracę,że wierzą w to,co robią,że mogą się w sobie zakochać i od pierwszego wejrzenia wiedzą,że są dla siebie stworzeni.Ale to było tak dawno temu,że chyba dinozury jeszcze żyły.Dziś jestem starą cyniczną wiedźmą,którą nawet nie śmieszą tego typu książki.Fotograf po przejściach w Kambodży i fotografka gwiazd przemierzają Stany Zjednoczone i odkrywają,że żyć bez siebie nie mogą.....

agata | 2015-10-11
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 października 2015

Kolejna przeczytana przeze mnie książka Nory Roberts.
"Pewnego lata" opisuje losy Bryan, przyjaciółki Lee("Wywiad życia").
Znana fotografka otrzymuje zlecenie życia i zakochuje się w swoim współpracowniku.
Całość opisana w wyjątkowo nudny, beznamiętny sposób.
Najgorsza książka autorki, jaką miałam okazję czytać.

aannaa | 2013-10-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 18 października 2013

Taka sobie.

Tytunia | 2014-07-23
Przeczytana: 14 lipca 2014

Już dawno nie czytałam tego typu książek o miłosci i romansie, z wielką ochotą powracam :)Miło i przyjemnie :)

książek: 1920
Vinga | 2016-11-24