Na los szczęścia

Cykl: MacGregorowie (tom 9)
Wydawnictwo: HarperCollins
Winning hand ; Perfect neighbor
klan, rodzina, uczucia
dona

Inne wydania

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów. Robert MacGregor Blade jako zarządca kasyna widział niejedno i reakcje graczy nie robią na nim większego wrażenia. Jednak widok dziewczyny, która pada zemdlona przed automatem do gry, porusza nawet jego. Okazuje się, że ta drobna blondynka właśnie przed chwilą zgarnęła całą pulę. Prawie dwa miliony dolarów! Darcy...

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów.

Robert MacGregor Blade jako zarządca kasyna widział niejedno i reakcje graczy nie robią na nim większego wrażenia. Jednak widok dziewczyny, która pada zemdlona przed automatem do gry, porusza nawet jego. Okazuje się, że ta drobna blondynka właśnie przed chwilą zgarnęła całą pulę. Prawie dwa miliony dolarów! Darcy Wallace jest bibliotekarką i marzy o pisaniu powieści. Obiecała jednak wyjść za mąż za chłopaka z sąsiedztwa, który chce ją kontrolować, tymczasem ona pragnie zażyć swobody. Pewnego dnia stawia wszystko na jedną kartę i opuszcza rodzinne miasteczko. Tak zaczyna się jej niewiarygodnie dobra passa...

Cybil Campbell jest przedstawicielką bocznej gałęzi MacGregorów. Mieszka sama, podobnie jak jej tajemniczy i ponury sąsiad, Preston McQuinn. Żadne z nich nie chce przyznać, że czuje się samotne. Choć oboje wmawiają sobie, że w ich życiu nie ma miejsca na miłość, to coraz częściej patrzą na siebie z zainteresowaniem. Zwłaszcza Preston nie potrafi oprzeć się tęsknocie, by wziąć w ramiona tę słoneczną, pełną energii dziewczynę, która jest tak blisko, i jednocześnie tak daleko...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

teri | 2012-01-25
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

No i nie dalam rady...naprawde,ksiazki tego typu nudza mnie smiertelnie,jest to strata czasu,napewno nie kupie nic innego tej autorki!

Jaguś | 2012-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2012

Uwielbiam McGregorów i ich powinowatych. Świetnie stworzone postacie, zabawne sytuacje, trochę łez i miłość.. Szybko się czyta, a po skończeniu każdej z książek o McG odczuwam niedosyt i mam ochotę na więcej :)

Anna | 2013-10-22
Przeczytana: 06 października 2013

Tak przepełniona miłością, że aż nierealna. Kobiety to czytają a później narzekają na swoich mężów i chłopaków, że są mało romantyczni. ;)

wiola | 2014-11-06

Osobiście bardziej mi się podobało pierwsze z dwóch opowiadań. Pierwsze było zaskakujące (jak dla mnie) i dość nieprawdopodobne ze względu na wygranie prawie 2 milionów w grze no i następne przygody, ale miło i szybko się czytało. Natomiast drugie hmmm... no cóż powtarzalność zwrotów w piśmie, myśli, podobnego zarysu postaci (on niedostępny, ona zagubiona zakochana , a pomiędzy tym wszystkim siedzi dziadek) jakoś mi się nudziło gdzieś w połowie opowiadania.

Ewelina | 2015-12-10
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Przeczytane, wymęczone.... Po raz pierwszy zawiodłam się na tej Autorce. Nawet nie wiem co o tej książce mogę napisać? Zmiażdżyła mnie, oczywiście w sensie negatywnym! Historia pierwsza - jak dla mnie koszmarna! 1,5 miesiąca czytałam 250 stron... Opowiadanie drugie- przeciętne, przewidywalne, z happy endem... trochę w niej Pana Greya i Any ;) Dlatego dzięki temu drugiemu opowiadaniu AŻ taka ocena jak wyżej - 3 !

JoannaP | 2015-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2015

Trochę szkoda mi czasu na recenzowanie tak dennej książki, jednak nie mogę się powstrzymać i muszę to zrobić. Dwa prymitywne, nudne opowiadania, które przeczytałam z wielkim trudem, bo zupełnie nie interesowało mnie, co się w nich dalej wydarzy. Zwykłe, głupawe romansidła, poziomem intelektualnym zbliżone do „50 twarzy Greya”. Może po prostu jestem mało romantyczna, ale w tego typu historiach zawsze irytuje mnie to, jak szybko ludzie się w sobie zakochują i w jak krótkim czasie stwierdzają, że pożądanie i niepohamowana chęć zaciągnięcia poznanej przed kilkoma dniami (w najlepszym przypadku tygodniami) osoby do łóżka to właśnie ta jedyna, wielka, dozgonna miłość. A gdzie tu czas na prawdziwe poznanie drugiej osoby, poznanie i zaakceptowanie jej złych stron, „przetestowanie” jej w najróżniejszych życiowych sytuacjach? Czegoś takiego tu nie ma, a nawet jeśli pojawiają się między kochankami jakieś konflikty, to już dwie strony dalej są szybciutko zażegnywane i oczywiście wszystko...

Goszka | 2014-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2014

Ach, nieśmiertelny ród MacGregor. Dziwi mnie tylko, że oni tak tego Daniela kochają. Mnie by krew zalała, jakby ktoś tak ingerował w moje życie, nawet jeśli robiłby to w imię miłości ;>.

Historie bardzo sympatyczne, odprężające jak zawsze, do tego krótkie. Powiedziałabym nawet, że to "kieszonkowa" (książka nie jest zbyt duża) Nora Roberts - do autobusu albo na przystanek. Żeby mieć do czego zajrzeć w ciągu dnia.

Eliza | 2015-02-09
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 09 lutego 2015

Najciekawsza część sagi o rodzinie MacGregor - jak zwykle świetne dialogi i ciekawa historia, niepotrzebne nierozciągnięta na wielu stronach.

Kimmm | 2010-08-29

Zwykły romans. Czyta się miło i przyjemnie. W sam raz na chłodniejszy wieczór.

aannaa | 2014-09-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 17 września 2014

Dosyć fajna książka. Drugie opowiadanie fajniejsze.