Czekając na Nicka

Tłumaczenie: Wanda Jaworska
Cykl: Rodzina Stanislawskich (tom 5)
Wydawnictwo: Harlequin
Waiting for Nick
dona

Inne wydania

Frederica Kimball przez całe życie czekała, aż dorośnie, aż stanie się kobietą, aż nadejdzie dzień, w którym Nicholas LeBack zakocha się w niej tak rozpaczliwie i beznadziejnie, jak ona kochała się w nim od dzieciństwa. Nie wiedziała, że dzień ten nadejdzie tak szybko...

Katarzyna Busłowska | 2015-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Najtrafniej sytuację tytułowego bohatera określa w ostatnich zdaniach powieści sierżant Mooney. "Nick LeBeck, pomyślał. Ten chłopak ma za sobą długą drogę." I to jeszcze jak długą. Od nieszczęśliwej półsieroty przez członka gangu aż na Broadway. Takie rzeczy to tylko w Ameryce.

Tylko głupiec myśli, że można całkowicie odciąć się od przeszłości i zacząć wszystko od nowa. (W tym momencie krążą mi po głowie teksty Jacoby'ego Shaddixa: "Blizny przypominają mi, że przeszłość jest prawdziwa" i "Nigdy nie uciekniesz, gdy uciekasz od przeszłości"). Nick nie łudzi się, że może nagle zacząć wieść sielankowe życie z czystą kartą. Minęło 10 lat, a on nadal mieszka w tym samym mieszkaniu, stoi za tym samym barem, gra na tym samym pianinie. Była dziewczyna nadal szuka u niego pomocy, gdy jej nowy facet ją pobije, ten sam ćpun wyciąga od niego kasę na ulicy, a Rachel objeżdża, gdy narozrabia. Stary dobry Nick LeBeck... A jednak nie do końca ten sam.

Kto by pomyślał, że malutka Freddy, która...

Natalia | 2015-12-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 02 grudnia 2015

Początek książki wciągnął mnie, ale jakoś od połowy już zaczęła mnie nudzić. Choć książka jest pewnym zaskoczeniem, bo to nie mężczyzna zabiega o kobietę, a ona o niego, pewnie i z pewną desperacją.

Frederica Kimball zaczyna samodzielne życie i wciela w życie swój plan czyli zdobycie miłości, Nicholasa LeBecka. Oczywiście przy tym kibicuje jej cała rodzina. Przeszłość Nicka, którą poznaliśmy w poprzedniej, nie pozwala o sobie zapomnieć.
Nora Roberts troszkę mnie zawiodła tą historią. Frederica uganiająca się za Nickiem była irytująca, obsesyjna.

Małgorzata Chabzda | 2015-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Jak dla mnie tanie romansidło. Książkę czyta się szybko, może i wciąga ale można się domyśleć jaki będzie koniec.

Smakosz_książek | 2015-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2015

Jeśli mam wybierać, to właśnie ta cześć z całej serii podobała mi się najbardziej :D Sposób w jaki Frederica zabrała się za uwodzenia Nicka jest tak komiczny, że nie sposób jej nie pokochać ;p

Edyta Zając | 2015-04-09
Przeczytana: luty 2015

Przyjemna książka, idealna na leniwy wieczór lub podróż. Mam wrażenie, że przy okazji tej serii Nora Roberts próbuje już korzystać z czegoś więcej niż ze schematu romansów-harlequinów. Jest analiza, jest jakaś akcja. Podobało mi się.

like_speed | 2017-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2017

Frederica Kimball, pewna siebie i ambitna inteligentna miłośniczka muzyki, od zawsze kochała się w przyszywanym kuzynie Nicku. Poznali się gdy ona miała 13 lat. Fredde wyjeżdża z rodzinnej Wirginii aby za wszelką cenę zdobyć miłość. Podstępem nawiązała współpracę z Nickiem aby z czasem poznawali się coraz lepiej, aż dorośli do zrozumienia siły swych uczuć.
Lekka, kobieca lektura na wieczór.

Tekla | 2016-02-19
Przeczytana: 23 lutego 2013

Zauroczyła mnie ta seria. Czytałam ją dość dawno temu, przypadkiem natrafiłam na nią w bibliotece i z nudów zaczęłam czytać. Nie są tą książki "kosmicznych" lotów, ale na spokojny wieczór na odstresowanie i ukojenie nerwów - jest w sam raz. Fabuła wciąga, pozwala wsiąknąć w świat książki. Ah, i ta wspaniała, głośna rodzina.:-)
Tom 5
Co robić gdy przez całe życie żyje się przy człowieku do którego żywi się więcej niż braterską miłość? Uwieść go. Frederica wpada właśnie na taki pomysł, bo mimo braku pokrewieństwa Nicholas nie widzi w niej kobiety, a przynajmniej jej się tak wydaje. Sytuacja jest jednak zgoła inna...

palalela | 2017-01-10
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017
Przeczytana: 10 stycznia 2017

Podczas lektury tego romansiku tłukły się po mojej głowie następujące słowa: "On zimny, on zimny, ona gorąca. On nie chce, on nie chce, ona go trąca". Bo Fredi polowała a Nick biadolił o podziale na bogatych i biednych, i o swojej pogmatwanej przeszłości. To nie spoiler!!! Trochę zaczyna mnie nużyć fakt, że szczęśliwy koniec u Stanislawskich to ślub i co najmniej troje dzieci, ale co się będę czepiać jednorazowych powieścidełek.

aneta | 2013-12-28
Przeczytana: sierpień 2011

To też kolejna saga o inej rodzinie

Końcówka jest porażająca, słodka i romantyczna, i głównie za nią taka ocena.