Smak raju

A Taste of Heaven
8371202288
dziedziczka, romans
dona

Ester Fletcher, młoda Amerykanka, dziedziczka ogromnej fortuny, udaje się wraz z matką do Paryża, aby odwiedzić salony wielkich krawców. Na pokładzie statku poznaje fascynującego mężczyznę jej życia. Tymczasem Europa stoi w przededniu wojny. Niemiecka inwazja na Francję sprawia, że szalony, romantyczny świat Esther wali się w gruzy. Na naszych oczach lekkomyślna dziewczyna zmienia się w zdecydowaną, dojrzałą kobietę.
Jest to powieść, którą Masterton napisał razem z żoną - Wiescką (na okładce Vicki).

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 1996

Kachusek | 2012-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2012

Dziwna książka, niby zaczyna się jak romasidło, ale potem gdy pojawiają się czasy wojenne nabiera głębi i staje się nawet trochę ciężka. Przeczytałam, ale już do niej nie wrócę.

anka21kr5 | 2013-02-10
Przeczytana: maj 2012

Bardzo ciekawa książka, czytałam ją z zapartym tchem. Ciekawa fabuła. Nie jest to typowe romansidło, gdzie wszystko jest do przewidzenia.

Nefra-Nafteta | 2012-06-28

Czytanie tej książki wiąże się z nad wyraz mocnym pragnieniem sięgnięcia po dobrego szampana :)

DominikaW | 2013-04-02

Fajna. Tylko tyle :)