Jak znaleźć nowego namiętnego kochanka

Tłumaczenie: Grzegorz Mastowski
Wydawnictwo: Rebis
How To Find a Wild New Lover
83-7301-060-2
poradniki
dona

Zdaniem autora, podstaw sztuki miłosnej można się nauczyć z książek, tak jak gotowania czy montażu lampek choinkowych... Książka ma pokazać, jak poznać nowego, wspaniałego kochanka, a następnie zainicjować związek miłosny, który może przerodzić się w prawdziwą miłość i przyjaźń. Dowiesz się zatem, jak: naturalnie zachowywać się w łóżku wobec mężczyzny, który Cię bardzo pociąga sprawić, by...

naturalnie zachowywać się w łóżku wobec mężczyzny, który Cię bardzo pociąga
sprawić, by nabrał on przekonania, że pierwsza wspólna noc z Tobą jest właśnie tą, która raz na zawsze odmieniła jego życie.

Osioł_Dardanelski | 2011-07-20
Na półkach: Przeczytane, Zajebiste

jak któraś szuka, to niech wali na priva

gadmara | 2013-12-22
Alex | 2013-07-09