Toksyczni panowie

Tłumaczenie: Danuta Górska
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
Toxic bachelors
978-83-241-3167-9
dona

Adam, wzięty prawnik, bardzo przeżył odejście żony. Milioner Charlie zbyt długo szukał ideału, którego nie znalazł. Znany malarz Gray wikłał się wciąż w toksyczne związki. Teraz trzej przyjaciele uznają tylko przelotne romanse. Po co się angażować? Ale kiedy jak co roku podczas wakacji podróżują luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, postój w Portofino stawia każdego z nich przed dylematem: wierność swoim kawalerskim zasadom czy miłość - ryzykowna i odurzająca zarazem?

Katherina87 | 2012-11-23

Adam, wzięty prawnik, porzucony przez żonę, uznaje tylko przelotne romanse. Milioner Charlie szuka ideału, którego wciąż nie znajduje. Znany malarz Gray nieustannie wikła się w toksyczne relacje. Trzej przyjaciele unikają stałych związków. Ale pobyt we włoskim porcie stawia każdego z nich przed dylematem: wierność swoim zasadom czy miłość - ryzykowna i odurzająca zarazem...

Marzena | 2014-03-13
Przeczytana: 12 marca 2014

Hm..trudna książka polecam mężczyznom do przeczytania a szczególnie dla tych co nie wiedzą co zrobić gdy nagle pojawia się miłość,w miłości można wszystko nietrzeba życia zmieniać tylko akceptować takim jakim się jest :)

betina360 | 2012-12-17
Na półkach: Przeczytane, Steel
Przeczytana: 17 grudnia 2012

Adam,Charlie i Gray to trzech przyjaciol ktorzy prowadza beztroskie i kawalerskie zycie.Lecz pewnego dnia kazdy z nich spotyka ta wlasciwa kobiete i cale ich zycie zmienia sie na korzysc sa bardzo szczesliwi.

Ewe25 | 2012-09-21

Książka, oprócz niezwykle ciekawego rysunku na okładce (znak zakazu, w środku którego znaleźli się trzej czarni panowie), została napisana przez jedną z moich ulubionych autorek romansów. To właśnie te dwa czynniki zmusiły mnie do jej przeczytania. Tym bardziej, że co nieco znam już styl pisania Danielle Steel, bardzo lekki i interesujący styl, trzeba dodać, którym kobieta zręcznie się posługuje. Poza tym uważam, że to właśnie dzięki niemu można wczuć się tak naprawdę w przedstawianą historię.
Nie pomyliłam się.
Niestety, autorka nie popisała się za bardzo oryginalnością. Ot, najzwyczajniejsza w świecie fabuła, których powstało już aż tak wiele schematów. Przyznam, że niczym mnie ona nie zaskoczyła. Co więcej, w niektórych momentach całość stawała się niezwykle nużąca. I jedyną rzeczą, trzymającą czytelnika, by ten nie zamknął książki z głośnym hukiem i zawodem wymalowanym na twarzy, jest prawdziwość bohaterów.
A ich stworzenie, by wydawali się nam, czytelnikom, wręcz prawdziwymi...

ewusia81 | 2011-02-27

Bardzo wciągająca i lekka i piękna historia, jak wszystkie wyjęte spod pióra Steel :)

książek: 1911
Monika | 2013-06-17

Powieść 66
TOXIC BACHELORS

justka89 | 2013-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Świetna książka, pokazuje jak niezależni mężczyźni mogą zmienić się dla kobiet. Do samego końca książka trzyma w napięciu.

Angie | 2012-03-14

Naiwny styl pisania, schematyczni bohaterowie i trochę mi się za opornie ją czytało jak na lekkie romansidło.

asienka | 2012-01-26
Przeczytana: styczeń 2012