Zatoka Francuza

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Frenchman's Creek
miłość, pirat
shaloma

"Zatoka Francuza" to książka o romantycznej miłości jednej z pierwszych dam królewskiego dworu Lady St. Columb i francuskiego korsarza Jeana-Benoit Aubery. Jest w niej również wątek sensacyjny, są pościgi za piratami, a korsarz cudem unika szubienicy. Ratuje go zakochana kobieta - w jaki sposób?

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jedna z najpiękniejszych historii o miłości spełnionej, a jednocześnie nie spełnionej. Wiadomo, że tych dwoje nie mogło pozostać razem, ale z pewnością do końca swoich dni zachowali piękne wspomnienia.

Lidka Aribaldi | 2016-07-24

Autorka wprowadza fajny klimat, klimat kontemplacji przyrody, bycia razem czasem milcząc.

Matylda Saresta | 2015-10-04

Niepowtarzalny klimat buduje ta pisarka:-) Wszystkie powieści, jakie czytałam do tej pory są jak z filmów pana H., co ja piszę - są lepsze!

lensyash | 2017-01-19
Przeczytana: czerwiec 2016